כותרת
> C;
1/1
עסקים

חברת שילוח מסין לישראל

כרמיאלי עסקיםפורסם: 28.10.20 , 10:43ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

הכמויות הגדולות של הסחורות המיוצרות בסין ונשלחות ארצה, מחייבות היערכות מיוחדת בכל מה שקשור לשילוח ימי ולשילוח אוויר מנמלי הים והאוויר ברחבי סין לישראל.

היבואנים הישראלים מייבאים מסין היצע נרחב מאד של סחורות בתחום הבניין, האלומיניום, תאורה, ריהוט, מוצרי חשמל, צעצועים, מזון, ביגוד, תכשיטים ותחומים רבים נוספים.

חברת שילוח מסין לישראל

כדי לקדם תהליכים במרחקים גיאוגרפיים כה גדולים, מבצעים את השילוח לישראל באמצעות חברות שילוח שפועלות מערים שונות בסין שפועלות בשיתוף פעולה.

הלקוח הישראלי מיידע את חברת השילוח בישראל בדבר פרטי הסחורה הממתינה עבורו באחד המפעלים. מידע זה מועבר לחברה הסינית כדי שנציגיה יקדמו את תהליך השינוע לישראל בהתאם לכללים הבין לאומיים בנושאים הללו.

ברוב המקרים מדובר במשלוחים גדולים אשר מועברים ארצה באמצעות כמה מכולות בשילוח ימי. נציגי החברה מגיעים למפעל ומעמיסים את כל הסחורה באופן מסודר ומאורגן בתוך המכולה בגודל המתאים. כל הפריטים נקשרים היטב כדי למנוע נפילה של מוצרים שעלולים להישבר או להיפגם, אף על פי שנציגי המפעל ביצעו אריזה מיטבית לכל הארגזים.

הדרך לישראל מתחילה בשינוע יבשתי מהמפעל ועד הנמל הימי שממנו תצא הספינה לישראל, בהתאם למועדים הנוחים ביותר וקריטריונים נוספים.

העברת הסחורה לנמלי הים

נציגי החברה מתאמים את כל מה שקשור להעמסת המכולה או המכולות על ספינה ספציפית שמפליגה במועד מסוים לכיוון ישראל. כדי לקדם את התהליך הם מכינים את כל הניירת המכילה את המידע המדויק על התכולה של המכולה, סוג הסחורה, עלות, משקל, נפח ומידע נוסף ככל שיידרש.

בהתאם למשקלה של המכולה, מועבר התשלום עבור השילוח הימי לישראל, מיסים, אגרות נמל וכל חיוב נוסף. בתום ההליך הבירוקרטי, מעמיסים את המכולה על הספינה, שאמורה להגיע ארצה לאחר כחודשיים תלוי במיקומו של הנמל הימי שממנו היא מפליגה.

קבלת החלטה על שילוח אווירי או ימי מסין לישראל

שילוח אווירי מסין לישראל הוא די יקר, עם זאת כשמדובר בסחורה דחופה או בפריטים שאינם כה כבדים, הלקוח מפעיל שיקולים כלכליים ולאור החשיבות של הגעת המשלוח ארצה, הוא מעביר הנחיות לנציגות הסינית אם לשלוח את המשלוח בשילוח אווירי או בשילוח ימי.

אם מדובר לדוגמה בסחורה עונתית שהוא זקוק לה לתחילת הקיץ ועונת הרחצה, ההחלטה של הלקוח תהיה להוציא אותה בשילוח אווירי וכך היא תגיע במועד ארצה. אם הסחורה תובל בים היא תגיע באמצע הקיץ וכך סביר להניח שהוא ייתקע עם מרבית הסחורה כיוון שהיא לא תימכר. בשנה הבאה כבר יהיה טרנד אופנתי חדש כך שמדובר בהפסד כספי משמעותי עבורו, אם הסחורה לא תגיע ארצה תוך פרק זמן קצר בשילוח אווירי.

בהתאם להחלטתו של הלקוח מבצעת הנציגות בסין את ההכנות הנדרשות הכוללות את המסמכים הרלוונטיים, תיאום הטיסות ותשלום מלוא העלויות, כדי שהסחורה תועבר בהקדם על אחד ממטוסי המטען שטסים לישראל.

כאשר אתם בוחרים חברת שילוח מסין לישראל, תבחרו בחברה שיש לה נסיון רב בתחום, ושיכולה לתת לכם מענה מקיף לכל מה שאתם רוצים להעביר.

globus-intr.co.il  חברת שילוח מסין לישראל