כותרת
> C;
1/1
עסקים

חנות פרחים בירושלים – בוחרים יחד את הזר המושלם

כרמיאלי עסקיםפורסם: 16.06.21 , 08:29ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

כמה פעמים קרה שמצאתם את עצמכם אבודים לחלוטין בכל הנוגע למתנת יום הולדת, יום נישואין, או סתם פינוק לחבר או חברה שמגיע להם? אחת המתנות הנפלאות ביותר שידועות לאדם מזה עידנים ויובלות, היא זר פרחים צבעוני שתמיד, אבל תמיד מצליח לשמח לבב אנוש. אם אתם מתגוררים בירושלים והסביבה, הרי חנות פרחים בירושלים תהיה המקום הנכון להתחיל בו את החיפושים, ההתייעצות ובניית הזר המתאים ביותר לאדם הנמען לו.

עם זאת, נשאלת השאלה איך בונים זר? על פי מה נבחרים הפרחים שיהיו חלק מהמתנה הנפלאה שאתם מתכננים? כדי לעזור לכם להבין טוב יותר את הפרחים ומשמעותם, כתבנו את המאמר הבא!

חנות פרחים בירושלים תעזור לכם לבנות את הזר המושלם

כל חנות פרחים בירושלים ובכלל, תדע שלצבעי הפרחים בזר יש משמעות ואנרגיה מיוחדת. הצוות המקצועי בחנות יסייע לכם לבחור את הפרחים המושלמים על פי הצבע שלהם:

  • פרחים אדומים – האם יש מרשים יותר מזר וורדים אדומים כסמל לחיזור, אהבה רומנטית וחיבה? האדום מסמל תשוקה, אנרגיה ואהבה, כך שמי שמקבל או מקבלת זר שכזה יידעו בדיוק מה המסר שעובר אליהם.

  • פרחים כתומים – הכתום מסמל צמיחה, חום והתרחבות, ידידות, התחדשות ושמחה. כל אלו, שכן הצבע הכתום מזוהה עם השמש החמה והמחבקת, המסבה לאדמה אושר ושמחה. כך, בחירה בפרחים כתומים מסמלת בדרך כלל על שינויים והתחדשות.

  • פרחים צהובים – הצהוב מתקשר באופן ישיר לזהב, המסמל טוהר ומקושר לבריאות ותבונה. זר צהוב נהוג לתת בדרך כלל לציון סוף הלימודים, הערכה, קידום בעבודה ועוד, שכן זרים אלו מסמלים אמון, כבוד והצלחה. בדרך כלל אלו חמניות, חרציות ונרקיסים.

  • פרחים ורודים – אלו פרחים רומנטיים, עדינים ונשיים המשדרים רגישות ותמימות. נהוג להעניק פרחים אלו בעת הצעת נישואין, כמתנה ליולדת, לציון חברות טובה ועוד. פרחים נפוצים הם הציפורניים, צבעונים, ורדים וורודים ועוד רבים ונפלאים.

  • פרחים סגולים – הסגול הוא צבע אצילי, ייחודי המסמל רוחניות ואמונה. הפרחים הסגולים נדירים ביופיים ואלגנטיים מאוד, על כן יתאימו מאוד לאדם שנהנה לשבור את השגרה, לפעול מחוץ לקופסה ולהיות יצירתי. הפרחים הנפוצים הם כלניות, צבעונים ואירוסים בדרך כלל.

  • פרחים לבנים – לא בכדי הפרחים הללו מושלמים להצעת נישואין וכפרט דקורטיבי בחתונות ולזרי כלה. הם מקושרים באופן כמעט אוטומטי לבתוליות, אהבה טהורה, תמימות, התחלה חדשה. הפרחים הלבנים הפופולאריים הם ציפורניים, נרקיסים, סחלבים, וורדים ועוד.

לכל אדם – הזר המתאים לו

כעת כשאתם יודעים שמשלוח פרחים יכול להיות הרבה יותר מסתם עוד זר, אלא מתנה מלאה במשמעות, הגיע הזמן לפנות לשירותיה של חנות פרחים בירושלים וליצור את הזר המושלם שיצליח לשמח את האדם המיוחד בחייכם שאתם מעוניינים להראות לו הערכה, חיבה ואהבה. אז למה אתם מחכים?! זה הזמן ליצור קשר ולהעלות חיוך על פני האהובים עליכם.