כותרת
> C;
1/1
חדשות

טקס התנעת מיזם המכללה הטכנולוגית לתעופה וחלל בכרמיאל

כרמיאלי חדשותפורסם: 14.03.22 , 07:53ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

אמש, 13/3, השתתפה מנהלת המחוז, ד״ר אורנה שמחון, בטקס המרגש שהתקיים במעמד מפקד חיל האוויר, עמיקם נורקין, ראשי העיר כרמיאל בהווה ובעבר משה קונינסקי ועדי אלדר ואישים נוספים.

למיזם המרגש שותפים בכל שלבי התכנון חיל האוויר, משרד הביטחון, עיריית כרמיאל והעומד בראשה ומשרד החינוך . מדובר במהלך אדיר, שימנף את האזור כולו.

בדברי הפתיחה שנשאה מנהלת המחוז, ד״ר אורנה שמחון בתחילת הטקס אמרה: ״חיל האוויר, זקוק לתלמידים מיומנים, חדשניים יזמיים ופורצי דרך שישתלבו בחיל ויהוו את חוד החנית של החיל .

התלמידים יזכו לקבל את מיטב התנאים, היכולות, דרכי הלמידה והמיומנויות המותאמות לעתיד ולאתגרי החיל.

בנוסף להשקעה האדירה של משרד הביטחון ושל חיל האוויר סייע מחוז הצפון בשלבי התכנון. המחוז בראשותי, יזם מהלך לממן הקמת בית ספר חדשני והתחייבה לפעול להפנות את מיטב התלמידים לבית הספר, ללוות את בית הספר כדי לשלב את המכללה במרקם החינוכי-חברתי בעיר כרמיאל. כך, תהיה המכללה אבן שואבת לתלמידים מכל רחבי המחוז והאזור כולו. מודה מקרב לב לכל השותפים לדרך״

ראש העיר כרמיאל, משה קונינסקי, אמר בדבריו: להחלטה ההיסטורית להעביר את המכללה לכרמיאל יש שותפים רבים ועל כך אני מודה לכולם. תודה מיוחדת לד״ר שמחון, שכשכולם אמרו לא, היא אמרה כן וסחפה אחריה את משרד החינוך לתמוך במהלך.

מפקד חיל האוויר, עמיקם נורקין : התפתחות מערכת החינוך בעיני היא חלק מביטחון המדינה. היום הוא יום מרגש. הקמת בית הספר בכרמיאל היא מהלך שמשפיע ב-3 רבדים: הוא יחזק את החיל בתלמידים מצויינים, יחזק את כרמיאל ואת הגליל ויהפוך לאבן שואבת לתלמידי האזור כולו ויחזק את החינוך הטכנולוגי בחיל. הערכתי הרבה למנהיגות בכרמיאל,בחיל ובמשרד החינוך. נמשיך לפעול לחיזוק החינוך והאזור״

ראש העיר ומנהלת המחוז הודו לעדי אלדר, ראש העיר לשעבר של כרמיאל , על הובלת המיזם להעברת בית הספר הטכני לכרמיאל

ונסכם: שהחיינו וקיימנו והגיענו לזמן הזה

צילומים וכתבה: דוברות מחוז הצפון

אולי יעניין אותך גם