כותרת
> C;
1/1
חדשות

יום המעשים הטובים 2019 בדיר אל אסד

כרמיאלי חדשותפורסם: 05.04.19 , 11:59ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

ביום שלישי 02.04.19 התקיים יום המעשים הטובים בדיר אלאסד בחסות המועצה המקומית וביוזמת המחלקה לשירותים חברתיים וקהילתיים ביישוב בשיתוף עם מסגרות החינוך ועמותת ״רוח טובה״.

העשייה הינה פרי של שיתוף פעולה, אהדה ואהבה בין תושבי היישוב וספקי השירותים השונים של הגופים הציבוריים ביישוב.

להלן ריכוז הפעילויות שהתקיימו בהצלחה:

*בבית ספר יסודי ״עבד אלעזיז אמון״, כמו בכל שנה, קבוצה אחת של תלמידים חילקו פרחים לשכני בית הספר כמחאת אהבה על טיב השכנות וקבוצה אחרת ביקרה במועדון הקשישים בכפר והשתתפה בפעילות עם הקשישים.

*צוות המורים וההנהלה ביחד עם התלמידים של בית ספר יסודי ״אפאק״ צבעו, ציירו וקישטו בפרחים ועציצים את פני בית הספר.

*במועדון המועשר לקשיש בליווי עו״סים ומתנדבים מהכפר עשו עבודת גינון וטיפוח פני המועדון.

*במרכז המשפחה - צוות העו״סיות של המרכז וצוות המחלקה לשירותים חברתיים בנוסף למנהלת גב׳ סוזאן אסדי ומנכ״לית המועצה גב׳ חיה בנדק, טיפחו את פני המרכז בשתילת פרחים ועציצים ועבודות ניקוי.

*במרכז עוצמה - הצוות יחד עם נשים אשר משתתפות בתוכניות של המרכז ביקרו נשים הרות במחלקה להריון בסיכון במרכז רפואי לגליל בנהריה.

*בתוכנית יתד - צוות העו״סיות יחד עם צעירים המשתתפים בתוכנית וצעירי הנוער העובד והלומד ביקרו בגני החינוך המיוחד בכפר, ערכו פעילויות העשרה ושימחו את הילדים בגנים אלה בחלוקת מתנות וממתקים בנוכחותו של ראש המועצה מר אחמד דבאח.

*בית חם לנערות במצוקה - צעירי ובוגרי היחידה לטיפול בנפגעי סמים בנוסף לצוות העובדים של שתי היחידות צבעו ושתלו פרחים ועציצים וטיפחו את פני הבית.

*מועדונית ״נוג׳ום אלמוסתקבל״, בשיתוף צוות ״מי הגליל״ ועובדי ״בנק הפועלים״ - שיפצו, שתלו פרחים וטיפחו את פני המועדונית ובנוסף התקיימה הרצאה אורחת של גב׳ סאוסן גטאס בנושא ״אלימות במשפחה״ לקבוצת אמהות ילדי המועדונית.

לסיכום, המטרה העיקרית של יום זה בכל הפעילויות שהתקיימו הינה לבסס את חשיבות העשייה הטובה וההתנדבות למען הקהילה.

תודות למועצה המקומית דיר אלאסד בראשותו של מר אחמד דבאח, למחלקה לשירותים חברתיים וקהילתיים בהנהלתה של גב׳ סוזאן אסדי, למחלקת החינוך ומנהלי בתי הספר ולכל מי שהשתתף, תמך ותרם למען הצלחתו של יום המעשים הטובים 2019 בדיר אלאסד.

קרדיט לתמונות: עומר קסם

יום המעשים הטובים 2019 בדיר אל אסד
יום המעשים הטובים 2019 בדיר אל אסד
יום המעשים הטובים 2019 בדיר אל אסד