כותרת
> C;
1/1
עיריית כרמיאל

יו"ר ועדת הכספים בכנסת ח"כ הרב משה גפני יקים צוות שידון באפליית העיר כרמיאל משאר הרשויות באזור

כרמיאלי עיריית כרמיאלפורסם: 19.11.20 , 14:46ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

סיכום על כך הושג השבוע בפגישה בכנסת שקיים ראש העיר כרמיאל משה קונינסקי עם יו"ר ועדת הכספים ח"כ הרב משה גפני. כמו כן, סוכם בפגישה ובתמיכת יו"ר הקואליציה ח"כ מיקי זוהר ומרכז הקואליציה בוועדת הכספים ח"כ אופיר כץ , על כך שתכונן ועדה שתבחן את נושא הטבות המס בפריפריה שאף תפעל לתיקון העיוותים לכרמיאל אל מול רשויות אחרות.

ראש העיר משה קונינסקי : "אני מודה לידידי יו"ר ועדת הכספים ידידי הרב גפני שהכריז כי יקים צוות שידון באפליית העיר כרמיאל משאר הרשויות באזורנו"

עוד אמר משה קונינסקי : "אני גם מודה מאוד לידידיי חברי סיעת הליכוד בוועדת הכספים ובראשם ח"כ אופיר כץ המשמש כמרכז הקואליציה בוועדת הכספים וליו"ר הקואליציה ח"כ מיקי זהר על תמיכתם בבקשתי לכינון ועדה שתבחן את נושא הטבות המס בפריפרייה שאף תפעל לתיקון עיוותים לכרמיאל אל מול רשויות אחרות. אפשר לומר שיצאנו לדרך!"

קונינסקי , הודה לסגן ראש העיר פנחס סירוקה ולחברי סניף הליכוד בעיר אבי פלדמן ,אבי דמתי ויורם עוקשי על ההירתמות למאמץ: "רק יחד בשילוב ידיים נחזק את כרמיאל!

כזכור, ראש העיר כרמיאל משה קונינסקי הקים לאחרונה מטה מאבק חוצה מפלגות למען הענקת הטבת מס מוגדלת לתושבי כרמיאל לאחר שועדת הכספים בכנסת אישרה לקריאה שנייה ושלישית את שינוי הקריטריונים לקבלת הטבות מס לישוב עירוני, כאשר המשמעות לכך היא אי הכללתה של כרמיאל ברשימת הישובים שיהיו זכאים לתוספת הטבת המס מ-7% ל-12%.

ראש העיר שב ומדגיש : "אנחנו חייבים לעצור את ההגירה השלילית של צעירים מהעיר ולייצר כמה שיותר מקומות תעסוקה בעיר ובהצעת החוק טרם השינוי, וכפי שפרסמה הועדה בתקשורת, צוין כי מטרתה 'לעצור הגירה שלילית של אזרחים יציבים כלכלית לערים צמודות הזוכות להטבות המס גבוהות יותר. החלטתי, "להקים את מטה המאבק חוצה מפלגות בעיר שיפעל במשותף לשינוי ההחלטה המפלה את תושבי כרמיאל ועלולה לפגוע כלכלית הן בתושבים והן בעידוד יצירת מקומות תעסוקה בעיר".

לסיכום, אמר ראש העיר משה קונינסקי : "אני פועל כפי שהתחייבתי, לפעול בקרב מקבלי ההחלטות - שרים, חבאי כנסת ובכירים במשרדי הממשלה על מנת לשנות את ההחלטה המקוממת ולכלול את כרמיאל ברשימת הישובים הזכאים להטבת המס המוגדלת".

בתמונה (משמאל לימין): ראש העיר כרמיאל משה קונינסקי, יו"ר ועדת הכספים בכנסת ח"כ הרב משה גפני וסגן ראש העיר כרמיאל פנחס סירוקה (צילום: דוברות עיריית כרמיאל)

אולי יעניין אותך גם
מנכ"לית תאגיד עין כרמים וחברת הנהלת פורום המנכ"לים בת שבע אבוחצירה התארחה בתכנית המומחים ברדיו צפון 104.5 FM
כ-3.5 מיליון ש"ח, יושקעו על ידי עיריית כרמיאל בעבודות שדרוג והרחבה של פינת החי בסמוך לכפר הילדים בעיר
אחוז המתגייסים לצה"ל בכרמיאל גבוה יותר בכ-10% לגברים ובכ-18% לנשים מהממוצע הארצי
עיריית כרמיאל הקצתה תקציב מיוחד בסך 200,000 ש"ח לקיום מסיבות סוף שנה של תלמידי שכבות כיתות ו' ו-יב' בבתי הספר בעיר
עיריית כרמיאל תסייע למשטרה בנושא אכיפת מבודדים ותחזור לבצע חקירות אפידמיולוגיות
סיכום הושג בין שגריר רוסיה בישראל לראש העיר כרמיאל: יורחבו שיתופי פעולה בתחומים - כלכלה, קהילה, חברה ותרבות
ראש העיר כרמיאל משה קונינסקי קיבל תעודת הוקרה והערכה - אנשי חיל ממשרד הביטחון על מנהיגותו ותרומתו במאבק המשותף למיגור נגיף הקורונה בעיר
עיריית כרמיאל וכתר משיקות מיזם למען שמירה על איכות הסביבה - איסוף ומחזור פלסטיק לרווחת תושבי העיר
עיריית כרמיאל: רשת אורט תמשיך לנהל את בתי הספר פסגות וכרמים בשנים הבאות