כותרת
> C;
1/1
תרבות ופנאי

כבוד גדול לעיר כרמיאל!

כרמיאלי תרבות ופנאיפורסם: 13.02.20 , 10:54ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

להקת טבסקו- להקה המתמחה בסגנונות הריקוד היפ הופ ומחול מודרני, קטפה את המקום הראשון והמכובד במוקדמות צפון באליפות הארץ- I Believe.
צוות הלהקה נרגשות וגאות מאוד בתלמידים.


הלהקה יצגה אותנו השבוע, ב- 10 בפברואר בתחרות שהתקיימה כאמור בהיכל התרבות של קיבוץ מיזרע.
17 רקדניות מוכשרות, הצליחו להעפיל למקום הראשון ועלו לגמר הגדול שיתקיים בתל אביב בשבוע הבא, שם יתחרו מול להקות אחרות מכל קצוות הארץ.

הקבוצה של הבנות, בנות 15-17 הופיעו בנאמבר משולב בין שני סגנונות ריקוד - היפ הופ ומודרני. בביצוע סוחף על הבמה. בכוריאוגרפיה של חן קליינר.
בנוסף, הקבוצה הצעירה בגילאי 12-14 זכו במקום הראשון בסגנון ההיפ הופ ובמקום השלישי והמכובד בין כל הקבוצות שהתחרו באותה הקטגוריה. גם הן העפילו לגמר הגדול. בכוריאוגרפיה של ג׳ניה גפונוב וסתיו לונין.

תודות לצוות המוסמך, להדרכתן של המאמנות- המדריכות שגדלו בסטודיו "טבסקו" שמצליחות להוביל את הקבוצות לתחרויות בארץ ובחו"ל ולהביא מקומות והישגים מרשימים ביותר ברמות ארציות ובינלאומיות.

בכל שנה יוצאות הקבוצות ל 7-8 תחרויות, הן כבר התחרו בבלגיה, סקוטלנד, צ'כיה, גרמניה וצרפת.
צוות המדריכות: חן קליינר, דליה בן סירא, ג'ניה גפונוב וסתיו לונין. ומנהלת סטודיו אחת - אניה מילמן, שעושה הכל על מנת לאפשר לרקדנים שלה להגיע הכי גבוה שאפשר.
הצוות מלמדות ומטפחות מעל ל-200 רקדנים מוכשרים בסטודיו מגילאי 4-18. הסטודיו עובד ברצינות ומקצועיות והתוצאות גם השבוע דיברו בעד עצמן.

ולכם תושבי כרמיאל יש הזדמנות בלעדית לצפות בעשייה הנהדרת של הלהקה המדוברת. בחודש הבא הקבוצה הבוגרת מעלה מופע מחול סוחף וייחודי.
מכירת הכרטיסים כבר החלה. הפרטים בפלאייר המצורף.