כותרת
> C;
1/1

כיצד עו"ד נדל"ן יוכל לסייע לכם?

כרמיאלי פורסם: 25.01.22 , 14:36ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

כיצד עו"ד נדל"ן יוכל לסייע לכם?

יש עסקאות שצריכות להיות מלוות בשירות מקצועי, ובלי עשיית כל פשרה. ובאשר לשאלה - כיצד עו"ד נדל"ן יוכל לסייע לכם? ברור שאנו מתכוונים שעסקת נדל"ן חייבת להיות מלווה בסיוע משפטי של עורכי דין לנדל"ן. ביכולתם להוביל את מוכרי או את רוכשי הדירה בהליך משפטי מקצועי, להעברה של הבעלות על הבית. טווח המחירים של שירותי עורכי הדין לנדל"ן איננו ניתן לכימות, אין תמימות דעים בנושא זה. כל עורך דין לנדל"ן גובה את הסכום שהוא רואה לנכון, בהתאם לניסיון המקצועי ובהתאם למוניטין שהוא צבר. אבל באופן עקרוני, נהוג לגבות כחצי אחוז מערך הדירה.

כיצד עו"ד נדל"ן יוכל לסייע לכם, ומה הערך המוסף של שירותיו?

והרי שאלה נפלאה - כיצד עו"ד נדל"ן יוכל לסייע לכם, ומה הערך המוסף של שירותיו? ועל כך נקדים להשיב. עורך דין לנדל"ן יוכל לסייע לכם בכך שהוא יספק הגנה משפטית על מוכר או על הקונה מפני כל תרחישים אפשריים של הפסד כספי. כאשר הנכם מתמודדים אל מול הסכם מכר, שלא קיים בו סעיף שמציע פרצה במידה ועסקת המקרקעין נכשלת, עשוי לגרור עמו הפסד כספי של רוכש הדירה בל ישוער, במידה ויוכח כי בדירה קיימות בעיות רציניות, כמו למשל – טחב או בעיה רצינית בצנרת, וכיוצא בכך. חוזה משפטי, שלא הושקעה בו מחשבה על כל מצב בעייתי, עשוי לגרור עמו הוצאות כספיות ניכרות, לאחר שהדברים כבר סוכמו ונחתמו. באם תלוו בעורך דין לנדל"ן צמוד, לא תידרשו להתמודד בעצמכם עם כל מיני מצבים קשים. עורך הדין לנדל"ן רואה לנגד עיניו רק את האינטרסים של הלקוח שלו, ולפיכך הוא יפעל למענכם ביתר שאת. אך, למרבה הצער, כשם שלא כל האצבעות שוות, באותו האופן לא כל עורכי הדין לנדל"ן שווים. חלקם מקצועיים יותר, וחלקם מקצועיים הרבה פחות. על מנת שלא תלכו שולל אחרי האישיות הקוסמת של עורך דין לנדל"ן כזה או אחר, כדאי שתלחצו על הקישור הבא - עורך דין מקרקעין, ובכך תבטיחו שתקבלו שירות אמין, מקצועי וייחודי ביותר.

כיצד עו"ד נדל"ן יוכל לסייע לכם, ואיך באה לידי ביטוי החשיבות של הפונקציונליות בתהליך מכירת או רכישת נדל"ן?

וזאת שאלה שחייבת לעלות על הפרק בשיח שלנו - כיצד עו"ד נדל"ן יוכל לסייע לכם, ואיך באה לידי ביטוי החשיבות של הפונקציונליות שלו בתהליך מכירת או רכישת נדל"ן? ועל שאלה זאת נקדים לענות. מתוקף תפקידו, אמור עורך הדין לנדל"ן לפקח על כל מה שקשור לעבודה המשפטית, שקשורה למכירה או לקנייה של הנדל"ן, וזאת כדי לוודא את שמירת הזכויות, כמו גם האינטרסים שלכם. הוא יבחן לעומק את חוזה המכר ואת כל המסמכים המשפטיים, שבהם כלולים ההתחייבויות שלכם, בשביל כל בעיה שעלולה לצוץ, לרבות – שעבוד. תיעשה בדיקה מדוקדקת של חוזה המכר, על מנת לוודא שמוכר הנכס מוגן, וכל סוגיה בעייתית שתצוץ תקבל את המענה המידי, ותטופל על הצד הטוב ביותר.