כותרת
> C;
1/1
אופנה, סטיילינג ואיפור

כך תבחרו את התכשיט המושלם לבת הזוג

כרמיאלי אופנה, סטיילינג ואיפורפורסם: 22.07.21 , 17:31ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

בחירת תכשיט לבת הזוג יכולה להיות חוויה מאתגרת במיוחד, תמיד יש את החשש שהיא לא תאהב את המתנה שנבחרה, או לא תתחבר לסגנון שבחרתם. במיוחד כשמדובר בהענקה של תכשיט, יש משהו מאוד אישי בנושא הזה, מהסיבה שזה בדרך כלל נעשה באירועים רומנטיים כמו ימי אהבה, ימי נישואים או ימי השנה לציון הזוגיות. לכן מאוד חשוב שתקלעו לטעם שלה, על מנת שהיא לא תצטרך לענוד משהו שהיא לא מרגישה אתו שלמה רק כי לא נעים לה ממכם. החלופה לכך יכולה להיות גם גרועה, אם היא תחליט להחליף את מה שקניתם ואז סתם תרגישו לא נעים. בדיוק בשביל זה ריכזנו לכם את הדברים שחשוב לדעת לפני שבוחרים את התכשיט לבת הזוג שלכם, כדי שתהיו בטוחים שהבחירה שלכם תהיה מושלמת עבורה.

שימו לב למה היא עונדת

הדרך הכי טובה לבחור תכשיט לבת הזוג שלכם, היא פשוט לשים לב למה היא עונדת. לפני שאתם רוכשים תכשיט מסוים כדי שתבדקו את הדברים הבאים:

• האם אי פעם ראיתם אותה עונדת צמידים?

• האם היא עונדת עגילי חישוק?

• האם היא מעדיפה רק עגילים צמודים?

• האם היא עונדת שעונים?

• האם היא עונדת הרבה טבעות או רק טבעת אחת?

• האם נוח לה עם שרשראות?

כל אלה שאלות שכדאי לשאול לפני, על מנת שתדעו בוודאות באיזה סוג תכשיטים היא הכי משתמשת. לא תרצו לרכוש משהו בעבורה שהיא לא תענוד בכלל, רק בגלל שהיא לא אוהבת את ההרגשה של סוג התכשיט הזה.

תפענחו את הסגנון שלה

כאשר את מסתכלים על התכשיטים הקיימים שלה, תנסו לפענח את הסגנון שלה מתוכם, על ידי שאילת שאלות כמו:

• האם היא מרבה לענוד כסף או זהב?

• האם היא בסדר עם שילובים של כסף וזהב בתכשיט אחד?

• האם התכשיטים הקיימים שלה גדולים ובולטים, או דקים ועדינים?

• האם היא נוהגת לענוד תכשיטים משובצים באבנים?

• האם האבנים בתכשיטים שלה הן גם צבעוניות? או שהיא לא מתחברת לזה?

• האם היא נוהגת לענוד פנינים, או תכשיטים משובצי פנינים?

תסמכו עלינו שבאמצעות מענה על השאלות האלה, תדעו בוודאות מה הסגנון שלה ויהיה לכם הרבה יותר קל לבחור את התכשיט המושלם, שיקלע בול לטעם האישי שלה.

תקשיבו לה ותבדקו מה חסר לה

זה נכון שאומרים שצריך תמיד להקשיב לאישה ולמה שהיא אומרת, כי היא תמיד זורקת רמזים. אם יש לכם זמן עד לרכישת התכשיט, זה הזמן להתחיל לפתוח את האוזניים ולהקשיב למה שהיא אומרת. אולי היא תעלה בפניכם איזה סוג תכשיט חסר לה והיא רוצה לרכוש, או שאולי תוכלו להבחין בזאת בעצמכם, לדוגמא זוג עגילים שהיא אהבה ואחד אבד, או שעון ישן שהתקלקל לה. אם תרכשו לה משהו שהיא צריכה, היא בוודאות תשמח לקבל את זה, ותהיו בטוחים שהיא תענוד את המתנה הזאת המון. בנוסף לפעמים יכול להיות מצב שהיא תראה לכם תכשיטים שהיא אוהבת, לכן שווה להיות עיניים ולשים לב לסימנים סביבכם.

תוציאו את המקסימום מהתקציב שלכם

כיום קיימים המון מעצבי תכשיטים שיכולים לעצב לכם תכשיט ייחודי כדוגמת טבעות זהב שיתאים בדיוק לטעם האישי של בת הזוג שלכם, וייתן לה הרגשה מיוחדת שהתכשיט הזה נוצר במיוחד בשבילה ולאף אחת אחרת אין עוד אחד כזה. קחו בחשבון שאם התקציב שלכם גבוה או מספק, שווה לכם לבדוק לגבי עיצוב אישי, שכן רק עצם המחשבה שהתכשיט הזה מיוחד במינו, הופכת אותו להרבה יותר יפה ומיוחד כמתנה. אם התקציב שלכם לא גבוה מספיק לעיצוב אישי ואתם רוכשים את התכשיט מחנות, שימו לב שאתם בוחרים במקום שנותן אחריות על התכשיט ותעודת אותנטיות לאבנים שתרכשו, כדוגמת יהלום, וגם לסוג המתכת כסף/זהב.

תבדקו את המידה הנכונה

אחת הטעויות הכי נפוצות בבחירת תכשיט במידה לא נכונה, היא בדרך כלל בטבעות ובצמידים. לכן אם אתם רוצים שהתכשיט יהיה מושלם על בת הזוג שלכם, זה הזמן לקחת טבעת אחת מקופסת התכשיטים שלה, או צמיד אחד, כדי שתוכלו לבחור את המידה המדויקת עבורה. קחו בחשבון שאם אתם רוכשים תכשיט בעיצוב אישי עבורה, החלק הזה עוד יותר קריטי, מהסיבה שזה תכשיט יחיד במינו ואם המידה לא נכונה, לא תוכלו להחליף אחר כך.