כותרת
> C;
1/1

כל מה שרציתם לדעת על קניית זהב בתל אביב

כרמיאלי פורסם: 22.05.19 , 17:12ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

יש לכם זהב שאתם רוצים למכור? כאן נסביר על כל מה שחשוב לדעת על קניית זהב בתל אביב!

בשביל מה זה נחוץ?

אם אתם תוהים בשביל מה בכלל צריך למכור זהב, הרי שהתשובה היא ברורה למדי! הזהב הוא מתכת בעלת ערך כספי גבוה מאוד והיות שכך, התמורה שניתן לקבל תמורתה גבוה בהתאם. היות שרבים מאתנו מחזיקים זהב בצורות שונות כדוגמת מטילים, מטבעות, תכשיטים או חצים שונים, ואיננו יכולים לעשות בו שימוש, מוטב לנו למכור את הזהב למי שקונה אותו וליהנות מהכסף שהוא שווה.

בשביל מה לקנות?

סביר להניח, שאתם תוהים מדוע יש מי שקונה את הזהב שלא יכול לשמש אתכם ואכן, זוהי שאלה מעניינת. הרי, אם רובנו לא יכולים להשתמש בו לרכישה של חפצים שונים או כל דבר אחר, למה הערך שלו גבוה ולמה יש מי שמעוניין לקנות אותו בצורותיו אלו? ראשית, הזהב נסחר בבורסה ובהחלט יש מי שמשקיע בו ונהנה מהתשואה ולכן, מי שנמצא בקשרי מסחר עם סוחרים אלו, יכול מאוד ליהנות מזהב זה. בנוסף, כדי לייצר תכשיטים מזהב ושאר חפצים כדוגמת תשמישי קדושה וכדומה, צריך להחזיק זהב מלכתחילה.

תהליך קניית זהב בתל אביב

התהליך של קניית זהב בתל אביב הוא תהליך קל ופשוט הן בשביל המוכר והן בשביל הקונה. כל שעליכם לעשות הוא למצוא את הקונה המתאים, על כך נרחיב בהמשך, להגיע עם הזהב שלכם, לשקול אותו, לקבל עבורו הצעת מחיר ולסיום – לקבל את הכסף תמורתו במזומן.

בחירת הקונה

בהחלט יתכן, שתוכלו למצוא רוכשים פוטנציאליים שונים לזהב שלכם ומה שחשוב הוא לבחור את הקונה בתבונה. הכוונה היא לכך, שחשוב לבחור קונה מורשה ובעל מוניטין וותק בתחום וכמובן גם כזה, שייתן לכם את התמורה המגיעה לכם עבור הזהב שתמכרו לו. כמו כן, לעתים הקונה יכול להציע לכם שירותים נוספים כדוגמת שירותי שמאות והערכת שווי הזהב ובמידה ואלו חשובים לכם, כדאי לבדוק זאת מול הקונים הפוטנציאליים.

למה לא בחנויות?

ישנן חנויות תכשיטים, המציעות לקהל הרחב את האפשרות למכור להן את תכשיטי הזהב שלהם ואז עולה השאלה, למה קניית זהב בתל אביב עדיפה אצל גוף מסוים ולא בחנות תכשיטים? אם כן, הסיבה הראשונה לכך היא, שמרבית החנויות אינן מציעות את האפשרות לקבל מזומן תמורת הזהב, אלא לרכוש תכשיט אחר בהתאם לשווי הזהב שנמכר. סיבה נוספת היא, שמרבית החנויות, המציעות קנייה של זהב, לוקחות לעצמן עמלה גבוהה למדי וזאת, משום שעליהן גם להחזיר את הוצאות החנות. לעומת זאת, עסק, שכל עיסוקו הוא קניית זהב בתל אביב, לא נדרש לשלם הוצאות דומות ולכן התמורה של המכירה תהיה גבוהה יותר ובאופן משמעותי.