כותרת
> C;
1/1
טיפוח ויופי

להפתיע את בן הזוג: כך בוחרים בשמים לגבר

כרמיאלי טיפוח ויופיפורסם: 29.10.20 , 12:18ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

יום ההולדת שלו מתקרב, ומתחשק לך להפתיע אותו עם מתנה שתשמש אותו לאורך זמן, ושגם את תוכלי ליהנות ממנה. ביננו, אחד הדברים הכי ממכרים הוא ריח מעולה וכשזה מגיע לגבר שלך, על אחת כמה וכמה. כך, בשמים לגבר הם תמיד מתנה מוערכת ונהדרת. העניין הוא שעכשיו כשאת חושבת על זה, מתי בפעם האחרונה יצא לך לקנות לו בושם? והרי יש לו את הקבוע שלו שהוא משתמש בו כבר שנים, האם באמת כדאי לך לקנות לו בושם חדש? את כל התשובות תוכלי למצוא ממש כאן בהמשך המאמר.

בשמים לגבר – לא מה שחשבת

מסתבר, שלבחור בשמים לגבר שלך זו משימה לא פשוטה; ההיצע הוא עצום, טווח המחירים גדול גם הוא, וכשאת חושבת על זה לעומק את מבינה שאת לא באמת יודעת להצביע על סגנון הריח האהוב עליו. אל דאגה, את לגמרי יכולה לעלות על זה בעצמך, אם רק תעקבי אחר הדגשים הבאים:

  • לפי הבושם הקיים – את ממש לא חייבת לבחור באותו מותג, אבל על פי הריח תוכלי לבחור בדגם אחר דומה. הרי אין שני בשמים עם אותו ריח בדיוק, אבל יש סוגים של ריחות; מתקתקים, עמוקים, ועוד. נסי לחפש מותגים ודגמים שונים המזכירים את הריח הקיים.

  • אופי השימוש בבושם – כאמור, גברים לא נוטים להחליף בשמים. יש להם בקבוקון אחד אהוב שמלווה אותם לעבודה וגם ליציאה. מצד שני, נסי את לחשוב על אופי השימוש הספציפי של הבן זוג; האם הוא משתמש בו לעבודה וליום יום? האם הוא משתמש בו אך ורק לאירועים? בהתאם לתשובה שתגיעי אליה, תוכלי להבין האם מדובר בבושם אינטנסיבי יותר או בושם יום יומי.

  • יוצאים לחיפושים – הידעת? חוש הריח שלנו נמצא בשיאו בשעות אחר הצהריים! אחרי העבודה, צאי לסיבוב עם חברה טובה וחפשו יחד בשמים לגבר שלך. בהתאם להמלצות המוכרות או אולי פרסומות שראית, בחרי שניים שלושה בשמים שעשו עליך רושם מעולה ונסי אותם. אם הסתבכת, תמיד כדאי להתייעץ עם חברים של בני הזוג שמכירים אותו שנים רבות ויוכלו לספר לך באילו סוגי בשמים השתמש.

  • פתק החלפה – לכל אדם ריח משלו וטעם משלו, אין ספק שכוונתך הייתה טובה אבל כדאי לקחת בחשבון שייתכן שאיכשהו, הריח שבחרת לא יהיה לטעמו של הגבר. אל תקחי את זה אישית, זכרי שלכל אדם העדפות פרטיות. צרפי פתק החלפה, הוא יעריך את הניסיון והמחשבה!

מתנה שתמיד מוערכת

לא בכדי בשמים לגבר ולאישה נחשבים למתנה שתמיד כיף לקבל; כולם אוהבים ריחות טובים ואין ספק שיש משהו בבושם טוב שגורם לנו להרגיש שלמים, ומוכנים לצאת לכבוש את העיר. הם נותנים ביטחון, אסתטיקה, ומשלימים את המראה. אז בפעם הבאה שאת צריכה לקנות בושם לעצמך או לבן הזוג, אל תתפשרי על פחות מהטוב ביותר שתוכלי למצוא.