כותרת
> C;
1/1
בחירות בכרמיאל

למעלה מ-50 חוגי בית בחודש: אלון אזולאי כובש את כרמיאל

כרמיאלי בחירות בכרמיאלפורסם: 23.07.23 , 10:36ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

מאז השיק את קמפיין השטח הגיע המועמד לראשות העיר אלון אזולאי כבר אל עשרות משפחות וסלונים והוא כובש את כרמיאל; יותר מ-50 חוגי בית מוצלחים בוצעו בתוך חודש בלבד

אלון אזולאי כובש את כרמיאל: המועמד לראשות העיר כרמיאל, אלון אזולאי, ביצע למעלה מ-50 חוגי בית בתוך חודש בלבד. מדובר בנתון ובהישג משמעותי ביותר למועמד לראשות עיר, אשר מסמן מגמת הצטרפות של משפחות רבות בכרמיאל אל מחנה השינוי שמוביל אלון אזולאי ביחד עם מפלגתו ורשימתו ״כרמיאל חדשה״ לראשות העיר.

בחודש האחרון החל אלון אזולאי את פעילות השטח ומסע חוגי הבית, כאשר קרא לתושבי כרמיאל ליצור קשר דרך הרשתות החברתיות ובהן עמוד הפייסבוק וכן באמצעות פניה למטה הבחירות של ״כרמיאל חדשה״ על מנת להזמין חוג בית. חודש בלבד מאז, רשימת הממתינים לחוג הבית של אלון אזולאי ארוכה, כאשר בכל ערב קופץ אזולאי בין שניים לשלושה סלונים.

חוגי הבית הרבים מסמנים מגמה חיובית וסחף של רבים בציבור הכרמיאלי, המעוניינים בשינוי עבור העיר כרמיאל ואזור הגליל כולו, תקווה וחדשנות שמביאה איתה המועמד לראשות העיר אלון אזולאי בקמפיין שמוביל בחצי השנה האחרונה. בנוסף, השיק אלון אזולאי בשבוע האחרון גם קמפיין שילוט אוטובוסים משמעותי הנראה בכל קצוות העיר.

המועמד לראשות העיר כרמיאל אלון אזולאי התייחס ואמר: ״האהדה, האהבה והחיבוק החם שאני מקבל מאלפי התושבים שפגשתי בחודש האחרון בחוגי הבית ומחוצה להם היא מדהימה. אני מעריך מאוד את תושבינו ובטוח שנכונה לנו דרך ארוכה ביחד החל מה-1 בנובמבר. כפי שהתחייבתי, כך אני מתכוון לבצע כל משימה ומשימה ברשימת ההתחייבויות האישיות שהצבתי בפני תושבי כרמיאל. אין ספק שמצבה של העיר בכי רע ויש לבצע שינויים משמעותיים על מנת להרים את העיר על הרגליים. אני באופן אישי נכון למשימה, ומתכוון להצעיד את כרמיאל אל עידן חדש, עידן שישאיר את צעירי כרמיאל בעיר, שיפתח עבורם מנגנוני השכלה, תעסוקה, בריאות ותרבות חזקים, שישנו את פני האזור כולו.״

צילום באדיבות דוברות יח"צ אלון אזולאי

 

 

 

אולי יעניין אותך גם