כותרת
> C;
1/1
טיפוח ויופי

לעשות השתלת שיער בכרמיאל או לטוס לטורקיה ?

כרמיאלי טיפוח ויופיפורסם: 21.11.22 , 08:51ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

השתלת שיער בכרמיאל קרוב לבית ודאי שנוחה לנו הרבה יותר אבל בטוח שמעתם על טורקיה נכון?

השתלת שיער בטורקיה הפכה לשם דבר מזה מספר רב של שנים, אך בשנים האחרונות עם התמקדות שיטות ההשתלה המאפשרות תוצאות טבעיות מאוד הפכה טורקיה לעליה לרגל של מתקרחים גברים ונשים כאחד.

השוואה בין המחירים להשתלת שיער בכרמיאל ושאר מרפאות השיער בארץ אל מול השתלת שיער בטורקיה: השתלת שיער בישראל.

אז כדאי לנות לזנוח השתלת שיער בכרמיאל ולטוס לטורקיה בגלל המחיר?

לא כל מה שהוא זול הוא משתלם, והתפתחה לה אף שיטה שדווקא את שיטות ההשתלה היותר זולות אשר מבוססות על FUE בלבד חברות תיירות המרפא החליטו להציע במחירים אשר תואמים השתלות שיער מתקדמות יותר בשוק הטורקיה : FUE + DHI המכונה גם "השתלת שיער DHI"

כמובן שלא כל חברות השתלות השיער מציעות השתלות זולות במחיר של השתלות יוקרתיות אבל אתם תגלו מהר מאוד שמרבית שוק תיירות המרפא הישראלי מציע לכם בעיקר השתלות שיערFUE בטורקיה על מנת למקסם רווחים.

במידה ותבחרו לבצע השתלת שיער בין בכרמיאל ובין בטורקיה שימו לב להתעקש על שיטת ההשתלה DHI וזאת חרף העובדה שמרבית "תעשיית השיער" מכתיבה את הטון שהקרחה גדולה מתאימה יותר לשיטה FUE + FUE וכן שיטת ה FUE + DHI מתאימה לשטחי התקרחות עד ל 3000 זקיקים לכל היותר.

מה שלא מגלים לכם:

בשיטת ה FUE 4 אחוז מהמטופלים צריכים להגיע להשתלת תיקון בעקבות נקרוזיס.

ההחלמה בשיטת FUE ארוכה יותר מדובר בטראומה יותר גדולה לעור הקרקפת.

וידאו הסבר על ההבדלים בין DHI וFUE-

בשיטת DHI על מנת לבצע השתלות גדולות של התקרחות המצריכה השתלת שיער של 5000 זקיקים יש צורך בצוות גדול יותר מכיוון ששיטת השתלת הDHI דורשת מאמץ דיור מהכנסת הזקיקים לעטי הDHI.

הצורך בכוח אדם גדול להשתלת שיער נרחבת גורמת לכך שגם בישראל חרף העובדה שגם אם אתם חפצים לשלם תתקשו למצוא דוקטור עם צוות של 5 איש בניתוח לשם השתלת שיער בשיטת DHI.

הכתבה באדיבות הייר טורקיי מתמחה בתיירות מרפא בטורקיה בתחום שיקום השיער.


לעשות השתלת שיער בכרמיאל או לטוס לטורקיה?

קרדיט: pixabay