כותרת
> C;
1/1
תרבות ופנאי

לראשונה בדיר אל אסד: הפנינג כריסמס ענק

כרמיאלי תרבות ופנאיפורסם: 14.12.21 , 08:43ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

רשת הקמעונאות "סאלח דבאח ובניו" הופכת את מתחם הדבאח מול לחגיגת חג מולד וכולם מוזמנים. בתפריט: טקס הדלקת העץ שמתנשא לגובה של 16 מטר, הפעלות לילדים, דוכני מזון וסנטה קלאוסים שיחלקו מתנות לחג

אחרי שחגגה את חג חנוכה עם טקס הדלקת נרות, סופגניות וסביבונים, רשת הקמעונאות "סאלח דבאח ובניו" ממשיכה לכבד את החגים של כל הדתות. הרשת מפיקה לראשונה בדיר אל אסד הפנינג כריסמס ענק במתחם הדבאח מול.

אירוע חג המולד החגיגי ייערך ב-16-18.12 (חמישי עד שבת) מ-19:00-23:00 במעמד ראש מועצת דיר אל אסד אחמד דבאח ואנשי דת בכירים. ביום חמישי הקרוב ב-19:00 יתקיים טקס הדלקת העץ המסורתי, שמתנשא לגובה 16 מטר, וייתן את האות לחגיגות הכריסמס הראשונות אי פעם בדיר אל אסד.

חגיגת הכריסמס שהפיקו ב"סאלח דבאח ובניו" במתחם הדבאח מול מותאמת לכל המשפחה וכוללת שלל הפעלות לילדים ולהורים, דוכני מזון ומוצרי כריסמס, פוד טראקים, עשרות "סנטה קלאוסים" שישתעשעו עם הילדים ויחלקו מתנות ברוח החג.

לואי עומרי מנהל השיווק של רשת "סאלח דבאח ובניו" והדבאח מול: "אנחנו מתרגשים לחגוג בפעם הראשונה בדיר אל אסד את הכריסמס עם אירוע ענק לכל המשפחה. אנחנו מזמינים את כולם לבוא ליהנות מאווירה חגיגית, מבצעים מיוחדים בסופר לרגל החג, דוכני מזון ופוד טראקים וחווייה ייחודית לילדים. אנחנו מכבדים את החגים של כל הדתות וכפי שחגגנו בחנוכה וברמדאן, כך חשוב לנו לחגוג גם בחג המולד".

צילום: סאלח דבאח ובניו

צילום: סאלח דבאח ובניו