כותרת
> C;
1/1
חדשות

מד"א מרחיב את פעילותו בכרמיאל

כרמיאלי חדשותפורסם: 22.01.20 , 11:32ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

שני אמבולנסים קהילתיים חדשים מצטרפים לצי רכבי החירום של מד"א באזור כרמיאל, ומגדילים אותו, לרווחת התושבים. האמבולנסים הקהילתיים מופעלים על ידי כוננים מתנדבים במד"א תושבי המקום, כאשר אחד מהם מאויש על ידי חובשים מהמגזר החרדי. רב העיר אברהם צבי מרגלית נתן את ברכתו לחנוכת האמבולנס ולהתנדבותם של החובשים החרדים.

בסה"כ 280 חובשים, פראמדיקים ומגישי עזרה ראשונה במד"א מתנדבים ועובדים בכרמיאל, ונותנים מענה למקרי חירום רפואיים בעיר ובסביבותיה.

במסגרת חיזוק המענה הרפואי בשטח לרווחת תושבי כרמיאל, צוותים של השיטור הקהילתי הוכשרו על ידי מד"א להגשת עזרה ראשונה, ובנוסף ציוד רפואת חירום מתקדם הוכנס לניידות השיטור בעיר.

מנהל מרחב אשר במד"א, אלי פרץ: "אני מברך על חנוכת האמבולנסים הקהילתיים החדשים, שמאוישים על ידי חובשים ופראמדיקים של מד"א, שפועלים בהתנדבות, על מנת להעניק טיפול רפואי מקצועי לכל מי שזקוק לכך, ולהציל חיים. אני שמח על שיתוף הפעולה עם השיטור הקהילתי בעיר, ומודה באופן אישי לראש העיר משה קונינסקי, לעירייה ולמתנדבי מד"א, שמאפשרים את הפעלת האמבולנסים החדשים".

האמבולנס של מד"א הוא רכב רפואת חירום ייעודי להענקת טיפול רפואי מציל חיים ופינוי לבית חולים. בכל אמבולנס של מד"א פועלים חובשי רפואת חירום ובני נוער מגישי עזרה ראשונה. הציוד הרפואי שקיים בכל אמבולנס כולל ציוד להנשמה בעת החייאה, בלוני חמצן, מכשיר דפיברילטור למתן מכות חשמל, מזרק אפיפן לטיפול בהתקפי אלרגיה מסכני חיים, ציוד לקיבוע וחבישה ועוד.

מנהל מרחב אשר במד"א אלי פרץ ואחראי תגובה מידית במרחב ליאור פדידה עם הרב אברהם צבי מרגלית - צילום: דוברות מד"א

חנוכת אמבולנסים חדשים בכרמיאל - צילום: דוברות מד"א

אולי יעניין אותך גם
שוטרי משמר הגבול של משטרת ישראל עצרו 2 חשודים, אחד מהם קטין, תושבי ראמה, בגניבה של כ - 350 ק"ג תוצרת חקלאית מסוג מנגו מהמטעים הסמוכים לצומת חוקוק.
מחאת הדגלים השחורים בכרמיאל
תאונה מזרחית לצומת כברי על כביש 89
עיריית כרמיאל בשיתוף עם מפעל הפיס, תחלק מלגות בסך 2,000,000
המשטרה עצרה חשוד בגניבת טלפון נייד מעובדת חנות בגדים בכפר ירכא והשיבה לה את המכשיר
לראשונה בסניפי הדואר: Post Mobile"" חבילת סלולר ב-16 שקל לחודש בלבד
כרמיאל: חקירה מאומצת וזריזה הובילה להגשת כתב אישום בגין ניסון שוד של תלמידת תיכון תוך שבוע ימים בלבד
תאגיד עין כרמים, יחל בימים הקרובים בביצוע עבודות לשדרוג צנרת המים ברחוב בית הכרם ושכונת הגליל בעיר
חלק מכפפת גומי שהושארה בזירת אירוע הובילה בתום חקירה מקצועית, תוך שימוש באמצעים טכנולוגיים מתקדמים, למעצרו של גבר בן 26, שהתפרץ לבית מגורים בעיר מעלות- תרשיחא, וחטיבת התביעות של משטרת ישראל הגישה כנגדו כתב אישום ובקשה למעצר עד לתום ההליכים