כותרת
> C;
1/1

מדוע יותר אנשים עוברים דירה לצפון?

כרמיאלי פורסם: 26.03.20 , 11:05ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

יש לא מעט נתונים שמצטברים ומלמדים שאנשים רבים בוחרים לעבור דירה לפריפריה, והצפון הוא אחד האזורים המועדפים ביותר לכך. יש הרבה סיבות למעבר דירה לצפון, וכשרואים כל כך הרבה הובלות בכרמיאל בזמן האחרון מבינים גם למה. הנתון הראשון שאפשר להבין ממנו על פריחה הוא העובדה שראשי ערים רעננים וחדשים החלו לכהן במקומות כאלה והם מבטיחים את התאמת הרשויות הרחוקות לסטנדרטים שמוכרים במרכז. מי שעובר דירה לצפון יודע היטב שמלבד עבודה ופרנסה, הקריטריון הבא צריך להיות עתיד ורוד ליישוב שאליו הם עוברים, מבלי לוותר על איכות חיים ועל הסטנדרטים המוכרים להם ממרכז הארץ. את כל זה מבטיחים לספק ככל שעובר הזמן והפערים בין הצפון למרכז הארץ מצטמצמים.

רמת חיים מחייבת שינוי

ככל שרמת החיים בפריפריה עולה, כך גם זורמים אליה עוד אנשים ובעיקר משפחות. התפתחות אזורי ההייטק והתעשייה במקומות אלה מביאים לכך שיותר משפחות עוברות דירה לכרמיאל, יקנעם ועוד יישובים כפריים באזור. לפי אנשי חברת הובלות מיכאל ובוריס, משפחות רבות אינן ממתינות בהכרח לסוף השנה אם הן עוברות לגור שם מהאזור. להן זה נוח לעבור גם במהלך השנה והן אינן משנות בהרבה את מקום הלימודים של הילדים. ההיערכות למעבר דירה באמצע השנה שונה מאשר בסוף השנה, כאשר המחירים נוחים יותר, יש היצע גדול יותר של תאריכים פנויים, ויש יותר הצעות טובות של מובילים שמעוניינים להוביל את הדירה שלכם.

מה כדאי לדעת על הובלה לכרמיאל?

הובלות בכרמיאל נעשות בעיקר על ידי מובילי דירה שמעידים על העלייה הגדולה בתנועה לצפון. יש מקומות קסומים באזור, כמו היישובים הכפריים, בעיקר יישובים קהילתיים והרחבות בקיבוצים שמושכים אליהם הרבה משפחות. איכות החיים תואמת בדרך כלל את רמת החיים, מוסרים בהובלות בוריס ומיכאל, ולכן ההובלה המשמעותית היא של תכולה דירה גדולה. המעבר נעשה במקרים רבים לבתים פרטיים במתחמים הרבים שמאפיינים את נופי הצפון, ולכן הם כוללים גם הרבה ציוד ומתקנים שצריכים לפעמים בחצרות ובמקומות כאלה. זה מגוון את העבודה להוביל טרמפולינות גדולות או מתקני ברביקיו ורהיטי גן גדולים ומרשימים, וזה טיפוסי לתושבי הצפון ליהנות מרמת החיים הנינוחה הזאת.

הצעת מחיר להובלה בצפון

כשאתם מבקשים הצעת מחיר לצורך הובלות בכרמיאל, קחו בחשבון את המרחק שעליכם לעבור מהיישוב שבו אתם גרים. נסיעה ארוכה לצפון מהמרכז מגלמת בתוכה אובדן שעות עבודה במרכז, ולכן גם מייקרת את ההובלה. מובילים של תכולת דירה יתמחרו את הצעת המחיר שלהם לפי מרחק וקלות הגישה לבית החדש שלכם. קחו בחשבון שעליכם לוודא שהביטוח תקף משום שבנסיעות ארוכות מאוד הביטוח נחוץ אפילו יותר מאשר בנסיעות הובלת דירה למרחקים קצרים. במקרים כאלה הכל יכול לקרות ולכן כדאי מאוד לוודא שאתם מכוסים בכל בעיה או תאונה, חלילה.

תמונה: PIXABAY