כותרת
> C;
1/1
טיפוח ויופי

מה גלום בתוך קורס מיקרובליידינג?

כרמיאלי טיפוח ויופיפורסם: 27.02.20 , 15:05ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

קורס מיקרובליידינג יכניס אתכם לכדי עיסוק במשלח יד אשר קיים שכרו בצדו, מסקרן וטרנדי ביותר בתחום של טיפוח ושל יופי. הקורס הזה עשוי מכחמישה מפגשים, אשר בו יוענקו בעבורכם כל האינפורמציה ורזי העולם הזה. הלימוד מורכב הלכה למעשה בליווי פרטי במשך הקורס ואף כאשר הוא מסתיים. אופן הלימוד טומן בחובה פעולה פרקטית, כדי להחדיר לכם את האינפורמציה הכי מיטבית אשר ניתן.

היתרונות של דרך מיקרובליידינג -

הינה דרך בעלת הרבה יתרונות משמעותיים. הסגולה הכי מרכזית שלה נעוצה בקיומה של חזות טבעית אשר דרך זו נותנת עבור הגבות שלכם, באופן זה אשר החזות של הגבות שלכם יהיו יותר מסוגננות ויותר דקות ובפרט הן עשויות להיות דומות אל מול העובי של השערה האורגינלית שלכם. בשל דרך זו, אשר בה גלומה עשיית שימוש במחט ספציפית ודקה במיוחד, אפשר לבוא לכדי ממצא אשר החזות שלו תהיה אידיאלית עבורכם. במקום לבוא על מעצבת הגבות או אל הקוסמטיקאי שלכם במהלך כל מספר שבועות עבור טיפול בגבות שלכם, הממצא עשוי להיות שמור למהלך הטווח הארוך, באופן זה אפשר לחסוך בפנאי שלכם ואף בהרבה בלבול של הראש שלכם, אשר כרוך בצביעה של גבות ובשיטה של איפור קבוע.

החסרונות של דרך מייקרובליידינג -

יש מי מבינכם אשר יעבור רמה כל שהיא של כאב בראשית התהליך, אך כאב זה יחלוף במהרה ואפשר לטפל בו אף על ידי משכך כאב סטנדרטי. במקביל לכך, מאוד משמעותי כי בתקופה ההתחלתית עליכם להימנע מהחדרה של מים אל הגבות שלכם, באופן זה שהליכה אל הים או הבריכה עשויים להידחות לזמן מה. בעצם, בבואכם אל הים או אל הבריכה עשויה להיות בנקיטה של זהירות רבה בראשית התהליך שלכם, בשל כך שאף השיזוף של הגבות שלכם אינו כדאי בסיום של תהליך זה.

את מי קורס מיקרובליידינג הולם?

קורס זה הולם כל מי מבינכם אשר נמצא בראשית דרכו אשר חף מאינפורמציה אלמנטרית, עבור כל מי שלמדה במהלך שנים קודמות ועדיין חשה תועה ואי ביטחון, עבור מי מבינכם שחש כי לא הוענק בידה מרבית של השקעה.

מה קיים בתוך קורס מיקרובליידינג?

תלמדו איך לעצב גבות באופן מיטבי וסימטרי, תלמדו לצייר שערה באופן הכי טבעי, תלמדו כיצד לאחוז במיטביות בידית של הבלייד וכניסה מבוקרת וספציפית אל מול העור.