כותרת
> C;
1/1
טיפוח ויופי

מותג הטיפוח הניו-יורקי Kiehl's מגיע לכרמיאל

כרמיאלי טיפוח ויופיפורסם: 11.03.21 , 08:42ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

KIEHL’S BEAUTY VAN יציב סניף ביוטי נייד

במתחם ביג בעיר כרמיאל

מותג הטיפוח הניו-יורקי Kiehl's יציב את סניף הביוטי הנייד - KIEHL’S BEAUTY Van במתחם ביג כרמיאל. בין התאריכים ה-- 16-31/3 והוא יפעל בהתאם להנחיות משרד הבריאות ובהתאם למגבלות הקורונה.

הרעיון להקמת Kiehl's Beauty Van נולד מתוך הצורך להנגיש את המותג קיל'ס לצרכנים הישראליים בכל רחבי הארץ, ויהווה נקודת מפגש חוויתית בין המותג ללקוחות חדשים וותיקים ויאפשר ללקוחות מפגש פיזי עם הקונספט הניו-יורקי הייחודי של החנויות בארץ ובעולם, ועם נותני שירות שיעניקו חווית אבחון אישית ומקצועית כמיטב המסורת של קיל'ס. מוצרי הטיפוח לפנים ולגוף של המותג, מיועדים לנשים וגברים, במחירים מיוחדים ובהטבות אטרקטיביות. השירות יינתן כמו תמיד ע"י אנשי מקצוע, בדומה לחנויות המותג האחרות בישראל ובעולם, ויכלול אבחון עור וייעוץ אישי ע"י מומחי הטיפוח של Kiehl's, הכל תוך התאמה להנחיות משרד הבריאות.

Kiehl's, מותג הטיפוח הניו-יורקי שהוקם בשנת 1851 כבית מרקחת, משרת לקוחות ברחבי העולם עם מוצרים איכותיים העושים שימוש בחומרים טבעיים ומבוססים על מדע מתקדם. Kiehl's מציע קו מוצרים מתקדמים וממוקדים, שהושקו בשותפות בין הכימאים של המותג לבין דרמטולוגים ומומחים מדעיים ברמה עולמית, המוצגים בחנות באופן פונקציונלי, המאפשר ללקוח למצוא במהירות את הפתרון המתאים לצורך הייחודי שלו ולטיפוח עורו.

המותג Kiehl's, המציג בשנים האחרונות גידולים דו ספרתיים, מיובא ומשווק ע"י קבוצת לוריאל ישראל, ומפעיל בארץ 5 חנויות בוטיק, בקניון רמת אביב, דיזנגוף סנטר, קניון גינדי ת"א, עופר גרנד קניון חיפה וקניון מלחה ירושלים. לאחרונה פתח המותג Shop in shop בסופר פארם ביג אילת, הוא נמכר באתר סופר פארם אונליין.. פילוסופיית ההתנסות הייחודית של Kiehl’s (“Try before you buy”) "נסה לפני שתקנה" כוללת חלוקה נדיבה של דוגמיות ומתן מענה מדויק של חוויית קניה אישית, מבוססת שירות ופרסונליזציה.

קרדיט: יחצ

קרדיט: יחצ

קרדיט: יחצ