כותרת
> C;
1/1
משה קונינסקי

מחזירים את הכרמיאלים הביתה !

כרמיאלי משה קונינסקיפורסם: 23.03.20 , 08:21ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

לאחר שעיריית כרמיאל בהנחייתו של ראש העיר משה קונינסקי סייעה בהחזרתם לארץ מפרו של 3 צעירים ודאגה להעמדתה לרשותם של דירה מאובזרת בעיר לתקופת הבידוד, העירייה מתגייסת לסייע בקליטתם של תושבים נוספים שחזרו מחו"ל ובסה"כ עד עתה - 8 צעירים תושבי העיר בדירות קלט ברחבי העיר שבהן ישהו בבידוד בקרבת בני משפחתם. וזאת, לנוכח העובדה שאין ביכולתם של הצעירים לשהות בבידוד בביתם.

כעת, נערכים בעיריית כרמיאל לסייע בקליטתם בדירות קלט בעיר לצורך בידוד של ארבעה צעירים נוספים תושבי העיר שאמורים לחזור לארץ.

ראש העיר משה קונינסקי , שיבח את עובדי העירייה על התגייסותם למאמץ להחזיר את הכרמיאלים השוהים בחו"ל הביתה ואמר, "אם תושבים נוספים בעיר השוהים בחו"ל ומתקשים לחזור לארץ

ואם הבנים יצאו לטיול הגדול בחו"ל ולא מצליחים לחזור

ואם הילדים הם סטודנטים באחת ממדינות אירופה

ואם בני משפחה נמצאים מעבר לים ולא מצליחים לחזור הביתה, אנחנו נפעל לסייע לכם לחזור הביתה בשלום".

ראש העיר משה קונינסקי מינה את מנהלת היחידה לניהול אסטרטגי בלשכת ראש העיר לימור אוזן, לטפל בנושא. ראש העיר שיבח גם את חברת מועצת העיר לימור מזור והפעילות החברתיות יפה אשכנזי ושירי רחום, שנענו לבקשתו והמסייעות בהתנדבות לאבזור הדירות והכנתן למגורים לתקופת הבידוד.

משה קונינסקי מדגיש,

"בכוונתנו לדאוג לשירות קלט רק במקרים שלא יהיה ביכולתם של הצעירים החוזרים מחו"ל להתגורר בבתיהם של הוריהם לנוכח היותם של בהורים או האחים בקבוצות סיכון, דירות קטנות ועוד".

קונינסקי אמר עוד, "במידה ויאזל מלאי הדירות שיהיה ביכולתנו להעמיד לרשות הצעירים לתקופת הבידוד, אני פונה לציבור תושבי העיר בבקשה להתגייס ולסייע במידת האפשר בהעמדת דירות מאובזרות להשכרה לטווח קצר".

מהעירייה נמסר עוד כי, ניתן להירשם ולמלא טופס מיוחד באתר העירייה ופניות ראשונות כבר התקבלו והועברו למשרד החוץ ע"י חבר מועצת העיר ויו"ר סניף הליכוד בעיר עו"ד קורן נוימרק ש מונה ע"י ראש העיר כאחראי על הקשר בין העירייה למשרדי הממשלה.

לחץ כאן למעבר לטופס