כותרת
> C;
1/1
טיפוח ויופי

מכון היופי והקוסמטיקה של עליזה אוחנה

כרמיאלי טיפוח ויופיפורסם: 27.04.21 , 14:04ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

אם חיפשת את המקום המושלם המקצועי, בעל ניסיון רב להתחדש בו, עם אפשרות לעבור "אוברול" כללי, מכון יופי וקוסמטיקה "עליזה" בכרמיאל, עם הטכנולוגיה המתקדמת והחדישה ביותר., הסרת שיער, צמצום היקפים, טיפולים קוסמטיים ועוד.

במשך 24 שנים, כמעט חצי יובל עליזה אוחנה צברה ניסיון רב, קהל לקוחות נאמן ולא הפסיקה ללמוד ולהתמקצע. במכון היופי והקוסמטיקה מספר חדרים בכל חדר ישנם המכשורים המתקדמים ביותר: טיפולי לייזר להסרת שיער לצמיתות IPL בפולס רחב, שפוגע בשורש השיערה והתוצאות מדהימות. טיפולי אנטי אייג'נג, מיצוק העור, הבהרת העור והעלמת כתמים וקוסמטיקה, הרמת עפעפיים, פדיקור ומניקור גם לפטרת ציפורניים והצרת היקפים, איפור קבוע, גלי רדיו לשיקום העור, טיפולים מיוחדים לאקנה, הטיפול הקונבנציונלי לצד טכנולוגיה מיוחדת לצמצום הנקבוביות והעלמת צלקות.

"אני כל הזמן מתמקצעת ולומדת ומביאה את הטכנולוגיה החדשה ביותר וזה ניכר בתוצאות המצוינות ובתגובות הלקוחות שנשארים נאמנים ומביאים איתם לקוחות חדשים" אומרת עליזה. על האנטי אייג'ינג היא אומרת ,כי בעידן שכולן קצות להזרקות, מומלץ להתחיל החלקת העור בטיפול לפני החדרת המחט "הלקוחות שלי לא רצות הזרקות, הן מאוד מרוצות מהתוצאות ומהמראה הרענן שנראה טבעי" גם טיפול להעלמת הנימים הקטנים שמופיעים עם הגיל וכתמים נוספים.

המכשיר להצרת היקפים מוכיח את עצמו ב 3 טיפולים בלבד ,פועל באמצעות הקפאת השומנים מבחוץ והמסתו דרך בלוטות הלימפה "רכשתי את המכשיר להצרת היקפים, בטוב ביותר ב 160 אלף שקלים ,רק 3 טיפולים לאזור. זה לא מוריד מהמשקל, אלא מצמצם היקפים, אנחנו מודדים לפני ואחרי ויש פער של 5 סנטימטרים. מגיעות אלי לקוחות במגוון גילאים, היתה לי לקוחה בת 75 שירדה במשקל והיתה מוטרדת שהבטן לא יורדת, הגיע אלי בחור צעיר בן 28. חייבת לציין, שזה לא מומלץ לאנשים שמנים במיוחד, אך בהחלט לכאלה שיש להם עודף משקל. הרבה מגיעים להצרת הבטן ולירכיים ולכולם אני אומרת שחשוב במקביל ותמיד לשמור גם על תזונה נכונה".

בנוסף להכל, פחות חשוב, היחס האישי והאנושי שעליזה משרה על לקוחותיה, אמינות והענקת ביטחון על ידי הקשבה עם תמיכה לאורך כל הדרך.

מכון יופי וקוסמטיקה, מרכז ביג סנטר כרמיאל, חניה בשפע ונגישות לנכים.

לאתר של מכון יופי וקוסמטיקה עליזה - 4MP, לחצי כאן >>

לפרטים ויצירת קשר >> 072-3951294 / 072-3951337