כותרת
> C;
1/1
חדשות

ממשיכים לשבור את השוק: רשת "סאלח דבאח ובניו"

כרמיאלי חדשותפורסם: 22.06.23 , 08:42ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

ממשיכים לשבור את השוק: רשת "סאלח דבאח ובניו" יוצאת במבצע חדש לכבוד חג הקורבן - בשר כבש ב 49.90 ש״ח בלבד לק״ג

לכבוד חג הקורבן החל בשבוע הבא, אותו חוגגים הציבור המוסלמי והדרוזי בישראל, רשת הקמעונאות הגדולה תציע למשך השבוע באת מבצע דרמטי על מחירי הכבש, שמוזיל את המחיר לק״ג ביותר מ 30%

רשת סאלח דבאח ובניו, שידועה במבצעים מטורפים כמו אנטריקוט ב 10 ש״ח בלבד, ועשרות מוצרים ב 7 ש״ח בלבד, יוצאת כעת במבצע גדול וחדש לכבוד חג הקורבן: שוק כבש ב 49.90 ש״ח לקילוגרם בלבד, לכבש טרי שלם, חצי כבש ושוק כבש טרי על העצם.

מדובר על מבצע שהחל בראשית השבוע (18/06) וימשך במשך כל חג הקורבן עד ל 28/06. המבצע מספק לקונים הנחה של מעל ל 30% הנחה בקניית שוק כבש, קנייה שלרוב אינה מסכמת בק״ג בודד אלא לפחות 5 ק״ג, מה שכבר מצטבר לכדי הנחה של מאות שקלים.

הבחירה לצאת למבצע נובעת על מנת להילחם בגל ההתייקרויות מורגש בענפים רבים במשק הישראלי ועליות המחירים פוגשות את האזרחים בכל תחום. לכן, החליטו ברשת הקמעונאות "סאלח דבאח ובניו" לבוא לקראת הלקוחות, במיוחד לציבור שחוגג ומציין את החג עם מיטב מתכוני הבשר ולהקל עליהם בתקופה הכלכלית המורכבת במדינה, ולהוזיל עבורם באופן משמעותי מאוד את אחד מהמרכיבים המשמעותיים בסל הקנייה.

סאלח דבאח, מנכ"ל הרשת: "במיוחד בתקופה זו, של עליית מחירים כללית בכל המשק, חשוב לנו לדאוג ללקוחות שלנו. אנחנו לא מנותקים ממה שקורה במדינה ועושים כל מה שאנחנו יכולים כדי שלקוחותינו לא יספגו את עליית המחירים, לכן יצאנו במבצע גדול בעת הזו. חג שמח ושקט לכל החוגגים וללקוחותינו ברחבי הארץ״.

צילומים באדיבות: סאלח דבאח ובניו

צילומים באדיבות: סאלח דבאח ובניו