כותרת
> C;
1/1
חדשות

מתרחבת פריסת הבדיקות המפוקחות המדווחות למשרד הבריאות:

כרמיאלי חדשותפורסם: 12.01.22 , 09:00ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:
צילום תמונות: סופיה ישראל

חדש בכרמיאל
מתרחבת פריסת הבדיקות המפוקחות המדווחות למשרד הבריאות:
סופיה ישראל פורסת *במרכזי ביג* מתחמי בדיקה מהירים ובינהם *מרכז BIG כרמיאל*
בדיקת אנטיגן מפוקחת מוסדית ובדיקות PCR - בהגעה רגלית וגם בדרייב אין


-------------


בצל התפשטות האומיקרון ולאור הביקוש, סופיה ישראל, חלוצת הבדיקות המהירות בארץ, השיקה השבוע ב - 6 מרכזי קניות של *קבוצת BIG*, מתחמי בדיקה מהירים לביצוע בדיקות אנטיגן מוסדיות ומפוקחות וכן בדיקות PCR ללא הזמנת תור מראש. המתחמים שכוללים גם דרייב אין, פועלים במקומות נוחים להגעה עם הרכב בביג צ'ק פוסט, ביג בית שמש, ביג כרמיאל, ביג הקריות בחיפה וביג פרדס חנה. במקביל גם נפתח מתחם נוח להגעה רגלית בשרונה מרקט בתל אביב מקבוצת ביג.


מתחמי הבדיקות הפועלים באישור משרד הבריאות יאפשרו את המשך החיים לצד הקורונה וישתלבו בהגעה נוחה ובחוויית הקניה והבילוי במרכזי ביג. הודות לטכנולוגיה של סופיה המאפשרת לכל מכשיר מתקדם לבצע כ- 100 בדיקות קורונה בשעה ללא תלות במעבדה או שינוע דגימות, *הכל מתנהל באופן רגוע עם המתנה קצרה מאוד בתורים סבירים ביותר* ובהמשך תורחב הפריסה.


המתחמים מציעים את כל מגוון הבדיקות הנדרשות כיום בישראל, בדיקת אנטיגן מוסדית ומפוקחת שמזהה אומיקרון לשחרור מבידוד, בדיקות אנטיגן מהירות לתו ירוק או טיסה ליעד המאפשר אנטיגן וכן בדיקות PCR לשחרור מבידוד או טיסה לחו"ל. כל הבדיקות מדווחות ישירות למשרד הבריאות. יודגש כי בדיקות האנטיגן המתבצעות באמצעות הטכנולוגיה של סופיה, כוללות גם תשובה באנגלית ומתאימות לטיסות לארצות הברית, איטליה, בריטניה, צרפת, פורטוגל, יוון ובקרוב למדינות נוספות שעתידות לעדכן את ההנחיות.


סופיה היא בדיקת האנטיגן המהירה, הראשונה בעולם שאושרה על ידי ה FDA ומשרד הבריאות, העומדת גם מאחורי ההצלחה הטכנולוגית של האיים הירוקים באילת וים המלח, הגיעה לארץ עוד בראשית המגיפה ומאז בוצעו בעזרתה מאות אלפי בדיקות בארץ ומאות מיליוני בדיקות בעולם. מדובר בטכנולוגיה ניידת ופורצת דרך אשר פותחה על ידי תאגיד קווידל (Quidel) האמריקאי אחת מחברות הציוד הרפואי הגדולות בעולם המיוצגת בישראל על ידי חברת רימיפארם המפעילה גם צוותי דוגמים מקצועיים מיומנים ומהירים.


מחיר ביצוע בדיקת אנטיגן מפוקחת מוסדית ומהירה עם תשובה בעברית ובאנגלית לכל השימושים - 59 שקלים. מחיר ביצוע בדיקת PCR לכל השימושים עם תשובה בעברית ובאנגלית - 99 שקלים.


לביצוע בדיקה באחד ממתחמי ביג אין צורך לתאם תור מראש, ניתן להגיע ולבצע את כל סוגי בדיקות הקורונה לצרכים השונים על פי הנחיות משרד הבריאות ומדינות היעד אליהן טסים. לפני הבדיקה יש להיכנס לקישור הבא ולמלא גם פרטי דרכון באנגלית לטסים ולשים לב לשעות הפעילות בכל מתחם: https://sofiagroup.co.il


צילום: סופיה ישראל, בדיקת אנטיגן מוסדית מפוקחת + תמונה באדיבות רשת ביג.