כותרת
> C;
1/1
עסקים

ניקוי חלונות מרפסת – בכל מקום

כרמיאלי עסקיםפורסם: 10.06.22 , 11:01ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

העיניים הם החלון לנשמה, אך גם בבית יש חלונות, והם מצביעים מבחוץ ומבפנים על הרגלי ההיגיינה שלנו. חלונות מלוכלכים זה לא נעים, לא יפה, לא אסתטי, ומיותר. אתם יכולים בקלות רבה לחיות עם חלונות נקיים, אפילו במרפסת. ניקוי חלונות מרפסת דורש לרוב מעט יותר עבודה, מהסיבה הפשוטה שהם לרוב גדולים יותר, אבל מעבר לזה, זה כמו כל חלון אחר.

אנו ננסה לחלוק עמכם כמה טיפים לניקוי החלונות שלכם, כדי שתוכלו גם אתם ליהנות מחלונות נקיים בקלות רבה, ומהנאה רבה מהמרפסת שלכם, בלי עוגמת הנפש שנגרמת מהצפייה בנוף דרך חלונות מלוכלכים, או התחושה כי החלון שלנו לא נקי והבית לא אסתטי.

טיפים על ניקוי חלונות מרפסת ובכלל

  • ניקוי חלונות מרפסת, מטבח, או כל חלון אחר, דורש חומר ניקוי איכותי. אל תתפשרו, כי החלונות צריכים להיות נקיים באמת. אל תנסו לקנות משהו כללי שמנקה הכול, כביכול. תפסתם מרובה לא תפסתם, ועדיף יהיה לכם לרכוש מראש חומר ייעודי לחלונות זכוכית.
  • נקו לא רק עם החומר הנכון, אלא עם הכלים הנכונים. ניקוי חלונות דורש מטליות ניקוי ייעודיות, או לכל הפחות בד שלא ישרוט את החלון. אין צורך בעיתונים ישנים, ובטח שלא בספוגיות לניקוי כלים או משהו כזה, שכן הראשונים עלולים להוריד דיו ורק ללכלך עוד יותר, והאחרונים עלולים לשרוט את הזגוגיות. לכן, כדי למנוע נזקים, וכמובן כדי להגיע לתוצאה טובה בניקיון שלכם, השתמשו במטליות ייעודיות לניקוי.
  • בסיום הניקיון, אתם רוצים להבריק את החלונות. חלונות מבריקים הם בעצם מה שאנחנו מכנים חלונות-נקיים, שכן המראה המיוחד הזה של זכוכית מבריקה הוא מה שמשדר ניקיון ויופי. מעבר לחומר הניקוי לחלונות המרפסת שלכם, אתם רוצים גם חומר הברקה, עימו תביאו את הזכוכית לגימור שאתם מחפשים. רק כאשר החלון נקי ומבריק תיזכרו פתאום במה מדובר בניקיון עמוק לחלונות.

עוד 2 טיפים של מקצוענים

שמרו כמה סמרטוטים יבשים – הרבה פעמים נגמרות לנו מטליות הניקוי היבשות, בעיקר כשמנקים חלונות שלא נוקו מזה זמן מה. כמות האבק והלכלוך היורד מן החלונות הללו עצומה, ומהר מאוד המטלית עימה ניגשנו לעבודה הפכה לסחבה מוכתמת ולא ראויה לשימוש (לפני שננקה גם אותה). לכן, כדי לסיים את העבודה בצורה הטובה ביותר וללא עיכובים, שמרו מטליות יבשות בצד, בעיקר בניקוי חלונות גדולים כמו במרפסת.

לא רק מטליות, חלק מהציוד החשוב לניקוי חלונות, שהוא פחות חשוב בדרך כלל בהקשר של ניקוי חלונות מרפסת, הוא מגב דו-צדדי, מאותם מגבים שיודעים להיתפס על הצד השני של החלון, ולנוע עם המגב שאתם אוחזים בצד הנגיש יותר. בחלונות המרפסת, לפחות בדרך כלל (אלא אם התקנתם ווילון זכוכית או חלונות שסגרו את המרפסת) תהיה לכם גישה לשני צידי החלון, אז אין צורך בציוד זה, על אף שהוא יעיל בשאר חלונות הבית.