כותרת
> C;
1/1
בחירות בכרמיאל

נשים למען נשים: אלון אזולאי מקים פורום שיפעל להעצמה נשית בכרמיאל

כרמיאלי בחירות בכרמיאלפורסם: 07.09.23 , 17:46ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

לאחר הצטרפותן של שלוש נשים בולטות וחזקות לרשימת "כרמיאל חדשה" בראשות אלון אזולאי, פורום הנשים הראשון שיפעל להעצמה נשית בכרמיאל יוקם בהובלת נשות הסיעה

מחזקים את הנשים: הבוקר (יום ד, 6.9) מודיעה סיעת "כרמיאל חדשה" בהובלתו של המועמד לראשות העיר אלון אזולאי, על הקמת "פורום נשים למען נשים" - פורום הנשים הראשון בכרמיאל, שיפעל לקידומן והעצמתן של נשות העיר בכל רבדי החיים. המדובר על יוזמה ראשונה בנושא, שמהווה צעד משמעותי וליברלי בימים בהם נחשפים מקרים רבים של הדרת נשים מהמרחב הציבורי. את הפורום יובילו נשות רשימת "כרמיאל חדשה" יהודית גולדשטיין, סיון דמרי-גרשין ולנה מרוסט.

"פורום נשים למען נשים" יפעל בקרב נשים, בטווח גילאים רחב, צעירות ומבוגרות, אימהות ורווקות, נשות עסקים ושכירות, בדרך של חיבור הנשים יחד באמצעות הרצאות, פאנלים, וועדות ייעודיות במגוון תחומים, אירועים ייעודיים, ימי קידום ועוד. הפורום, יהווה עוגן ותמיכה לנשים במישורים מגוונים, לרבות: תעסוקה, אקדמיה, הורות, אימהות, זוגיות ועוד. כל זאת, במטרה לקדם נשים, להעצימן, ולשפר את איכות חייהן בעיר.

כמו כן, הפורום יפעל להגביר את פעילותן ומעורבותן של נשים במרחב המוניציפאלי, תוך מתן דגש על חשיפה להזדמנויות לפיתוח אישי, מקצועי, משפחתי, וכן ליצירת תשתית ותמיכה לנשים. הפורום יפעל לטובת הנשים ולמענן, וזאת מתוך חזונו של אלון אזולאי, לחזק את העיר כרמיאל והנשים, כדי להפוך את העיר למובילה בארץ באיכות חיים, בתעשייה, בכלכלה, בחינוך, בתרבות וטבקידומה של מעמדה של האישה.

אלון אזולאי, המועמד לראשות העיר וראש סיעת "כרמיאל חדשה" התייחס לדברים ואמר: "בימים בהם אנו נחשפים יותר ויותר למצבן העגום של נשים במרחב הציבורי ולנסיון להדיר נשים ממרחב זה, הגעתי למסקנה יחד עם נשות רשימת "כרמיאל חדשה" ובהובלתן של יהודית גולדשטיין, סיון דמארי-גרשין ולנה מרוסט, שעלינו לפעול בהקדם האפשרי כדי להקים את פורום הנשים הראשון של כרמיאל, שיהיה עוגן לנשים רבות. הפורום יפעל לקידום והעצמן של נשות העיר כרמיאל במגוון רחב של תחומים, כל זאת כדי שאלו יוכלו להיות חלק בלתי נפרד מהמרקם המוניציפאלי של עירנו. אני מאמין כי יש לעודד נשים להתמודד על תפקידי מפתח, דבר שלא קורה היום מספיק בעיר, בדיוק כפי שבקבוצת החברות שבהובלתי עומדת מנכלית חזקה. אין לי ספק כי "פורום נשים למען נשים" היא יוזמה נהדרת שנמשיך למנף ולחזק גם לאחר היבחרי לתפקיד ראש העיר. אני מזמין את נשות העיר להצטרף אל פורום הנשים, כדי שיחד נוכל לחולל שינוי אמיתי למענכן".

אולי יעניין אותך גם