כותרת
> C;
1/1
עיריית כרמיאל

סיכום הושג בין שגריר רוסיה בישראל לראש העיר כרמיאל: יורחבו שיתופי פעולה בתחומים - כלכלה, קהילה, חברה ותרבות

כרמיאלי עיריית כרמיאלפורסם: 22.06.21 , 12:32ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

שגריר רוסיה בישראל אנטולי ויקטורוב , הקונסול הכללי של רוסיה בחיפה איגור פופוב והיועץ הכלכלי של השגרירות אלכסנדר סחרוב , הגיעו השבוע לביקור בכרמיאל ונפגשו עם ראש העיר משה קונינסקי , ח"כ טניה מזרסקי , חברי הנהלת העירייה ונציגי קהילת דוברי הרוסית בעיר.

ראש העיר משה קונינסקי והשגריר אנטולי ויקטורוב דנו בפיתוח קשרים כלכליים בין נציגי התעשיינים בכרמיאל לשותפים פוטנציאליים ברוסיה והרחבת שיתופי הפעולה בתחומי הקהילה, החברה והתרבות.

השגריר הרוסי הציע במהלך הפגישה כי לקראת חודש נובמבר הקרוב, יתקיים בכרמיאל אירוע חגיגי לציון י30 שנה לכינון היחסים הדיפלומטיים בין ישראל לרוסיה. ראש העיר הביע את הסכמתו וסוכם כי מועד האירוע יתואם במהלך השבועות הקרובים.

שגריר רוסיה הביע את התרשמותו הרבה מהתפתחותה של כרמיאל כעיר מרכזית בגליל, אופן ניהול העיר ושילובם של עולים מרוסיה בכל תחומי החיים בעיר.

כמו כן, ביקר יחד עם נציגי המשלחת בהאב "קליקה" ומפעל "קליל" אשר כבר מקיים קשרים כלכליים ועסקיים עם שותפים ברוסיה. בנוסף, השתתף במפגש קהילתי של יוצאי רוסיה במועדון גבעת רם והעניק אות כבוד ליקירת העיר גלנה קניאזב על חיזוק קשרי קהילה ותרבות בין כרמיאל לערי רוסיה.

ראש העיר משה קונינסקי , הודה לשגריר על ביקורו בעיר והביע את תקוותו ששיתופי הפעולה יסייעו לפיתוחה ולקידומה של העיר.

מימין לשמאל: ראש העיר כרמיאל משה קונינסקי עם שגריר רוסיה בישראל  אנטולי ויקטורוב (צילום: דוברות עיריית כרמיאל)
 

מימין לשמאל: ראש העיר כרמיאל משה קונינסקי, ח"כ טניה מזרסקי, שגריר רוסיה בישראל  אנטולי ויקטורוב (צילום: דוברות עיריית כרמיאל)