כותרת
> C;
1/1
טיפוח ויופי

עיסוי מסאג מסאז בכרמיאל

כרמיאלי טיפוח ויופיפורסם: 06.03.19 , 22:07ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

עיסוי בכרמיאל

העיסוי, או בלעז מסאז', הנו טיפול ידוע של חיכוך, ליטוף והפעלת לחץ מדוד על אזורי גוף שונים, שמטרתו טיפוח אישי או ריפוי. לעיסוי היסטוריה עתיקת יומין. הוא היה ידוע ביוון העתיקה וכנראה גם בתרבויות עתיקות יותר. בציורים מצריים עתיקים ניתן לראות דמויות בתנוחות אופייניות למי שנהנה מעיסוי.

בתרבויות המזרח , כגון הודו וסין, תפס העיסוי מקום מרכזי ביותר בתורות הריפוי המקומיות ובמזרח התיכון ומרכז אסיה היה עיסוי חלק בלתי נפרד מטיפוח אישי נאות.

אין כל ספק, שאנשים גילו את סגולות העיסוי לפני זמן רב. זוהי דרך יעילה לטיפול ומניעה של פגיעות מאמץ שנגרמות לעתים קרובות ע' עבודה פיזית או עיסוק בספורט. העיסוי אף ממחיש את הקשר העמוק שבין הגוף לנפש – עיסוי מקצועי משפר באופן משמעותי את יכולת הריכוז, מפחית את תחושת המועקה והלחץ ומשפר את מצב הרוח.

בנוסף לשיטות אירופיות קלסיות של עיסוי אנו יכולים לפי בחירתנו ליהנות גם משיטות עיסוי מזרחיות כגון עיסוי תאילנדי ושיאצו, שמקורו ביפן. ניתן לעשות עיסוי על כל הגוף או, לחילופין, להתמקד בחלק מסוים. לדוגמה: עיסוי פנים שמהווה חלק מכל טיפול פנים יוקרתי או עיסוי רפלקסולוגי של כף הרגל. במידת הצורך, ניתן לקבל עיסוי ממושך או "בקטנה" – לטיפול בבעיה מקומית.

באופן עקרוני מתחלק העיסוי לשלושה סוגים:

עיסוי רפואי – עיסוי שמטרתו לטפל בבעיה רפואית מסוימת. אלו יכולות להיות בעיות תנועה, כאבים כרוניים, קשיי נשימה, בעיות מחזור הדם וכו'

עיסוי הוליסטי – עיסוי מסוג זה אינו מתמקד בבעיה מסוימת אלא מעורר ומחזק את הגוף באופן כללי, מאזן את הרגשות ומשפר את ההרגשה הכוללת.

עיסוי לשם הנאה – כשמו כן הוא. טיפוח אישי וטיפולי בריאות הם חשובים, אבל לכולנו מגיע פסק זמן, גיחה לגן עדן – תקראו לזה איך שתרצו.

בכרמיאל ישנם מומחי עיסוי רבים המציעים את כל סוגי הטיפול – מעיסוי שוודי ועיסוי רקמות עמוק ועד לרפלקסולוגיה ושיאצו. בסלוני יופי ניתן לקבל עיסוי פנים הממצק את העור ושרירי הפנים ובכך מעניק לפנינו מראה צעיר ורענן יותר. במקרה של בעיה רפואית, חלילה, ניתן למצוא בכרמיאל מומחה מוסמך לעיסוי רפואי, שיגרום להקלה משמעותית במצב. מי שפשוט רוצה להירגע ולהתמסר לידיו המיומנות של מעסה לשם הנעה שבדבר – ימצא בכרמיאל את מבוקשו, ללא ספק.

אז תהיו בריאים ואל תשכחו ליהנות מהחיים!