כותרת
> C;
1/1
עיריית כרמיאל

עיריית כרמיאל החליטה על הקמת מינהלת תרבות עירונית בחסותה שתנוהל באמצעות חברת היכל התרבות כזרוע ביצועית עירונית

כרמיאלי עיריית כרמיאלפורסם: 02.03.21 , 08:57ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

בתום עבודת מטה ממושכת הוחלט בעיריית כרמיאל על הקמת מינהלת תרבות עירונית, שתרכז את כלל הפעילות התרבותית בעיר, היכל התרבות, הפסטיבל ומינהל התרבות העירוני.

בראש המינהלת תעמוד

לילך וקסמן רנה, ששימשה עד עתה כמנכ"לית היכל התרבות.

המינהלת תפעל בכפוף לצוות היגוי עירוני לתרבות. לבקשת ראש העיר משה קונינסקי הסכימה חברת מועצת העיר עו"ד נטלי ביטון לכהן כיו"ר הצוות, שבו יהיו חברים - יו"ר דירקטוריון היכל התרבות רז טישלר ומנכ"לית העירייה ד"ר שולה מנחם .

ראש העיר משה קונינסקי: "מדובר ביישום נוסף של תכניותיי שהוצגו לציבור טרום הבחירות. בשנה שלפני הקורונה התחלנו את מהפכת התרבות העירונית, כאשר הושג הסכם עם רשת מועדוני הזאפה וקיימנו יחד מופעים במרכז ברוך, הפעלנו את האמפיתאטרון שלנו שבו הופיע גם עידן רייכל, התחלנו רפורמה בפסטיבל והרחבת פעילות היכל התרבות. תקוותי כי נחזור בהקדם לימים שקטים ונורמליים וניתן יהיה להפעיל את כל תוכנית התרבות שלנו ולשמח את תושבי העיר".

לילך וקסמן רנה כיהנה כרכזת סל תרבות עירונית, מנהלת המחלקה לאירועים עירוניים, מפיקה אירועים בפסטיבל, מנכ"לית היכל התרבות וב-2019 שימשה במקביל גם כמנכ"לית הפסטיבל.

עם תחילת עבודת המינהלת יסיים אלי שדה את תפקידו כראש מינהל התרבות בעירייה וימשיך בתפקידיו האחרים: ראש מינהל הדוברות וההסברה וכראש לשכת ראש העיר.

אלי שדה התחיל את עבודתו בתחום התרבות בכרמיאל בשנת 2004 ובמשך 17 שנים ביצע שורה של תפקידים עד שמונה בשנת 2012 לראש מינהל תרבות.

משה קונינסקי: "אני מבקש להודות ל אלי שדה על עבודתו המקצועית והובלת המערכת התרבותית העירונית ואני מאחל הצלחה לעו"ד נטלי ביטון וללילך וקסמן רנה בתפקידים החדשים המאתגרים".

לילך וקסמן רנה ואלי שדה (צילום: דוברות עיריית כרמיאל)