כותרת
> C;
1/1
עיריית כרמיאל

עיריית כרמיאל הינה העירייה הראשונה שקיבלה את אות תנועת החזית האזרחית על תפקודה בתקופת מלחמת חרבות ברזל

כרמיאלי עיריית כרמיאלפורסם: 06.02.24 , 19:30ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

החזית האזרחית השיקה את פרויקט חזית הברזל! הענקת מגן החזית לישוב שפעל באופן יוצא מן הכלל מאז תחילת המלחמה.

כרמיאל, העיר הראשונה שזכתה במגן על תפקוד ראש העיר משה קונינסקי והעירייה במתן מענים ולתושבי העיר על התגייסות התושבים והתנדבותם.

ראש העיר משה קונינסקי : "אנחנו לא צריכים מגנים ותארים כדי לעשות ולהכין את העיר לכל תרחיש חירום או לנהל את שגרת החירום בחודשים האחרונים, אבל זה בהחלט מחמם את הלב שיש מי שרואה את העבודה המקצועית והקשה ואף מוקיר ומעריך אותה. אז תודה לחברי החזית האזרחית. אנחנו בעירייה נמשיך לפעול למען התושבים בכל עת ובכל מצב".

תנועת החזית האזרחית הוקמה על רקע אירועי טבח אוקטובר אשר יצרו קרע קשה באמונו של עם ישראל במערכות הביטחון בישראל ובהגנה שלה הוא זקוק. התנועה הוקמה במטרה להחזיר את אמון העם ולהבטיח כי צה"ל ומדינת ישראל יפעלו באופן חופשי במהלך מלחמת עזה, כשיעדי המלחמה, אורכה ודרכי הפעולה שלה, יהיו כפופים אך ורק לצרכיה הביטחוניים והמדיניים של מדינת ישראל וללא התחשבות בגורמים זרים.

התנועה הינה תנועה א-פוליטית, ומאחוריה עומדת קבוצת ישראלים ובהם לוחמים, מפקדים, משפחות שכולות, תושבי העוטף, אנשי תוכן ולוחמי סייבר, שכאבו וכואבים את האירועים הנוראים והחליטו לחבור יחדיו ולפעול כדי להבטיח שלעולם לא עוד.

ראש העיר כרמיאל משה קונינסקי ויו"ר תנועת החזית האזרחית עופר רוזנבאום (צילום: דוברות עיריית כרמיאל)
 
ראש העיר כרמיאל משה קונינסקי ויו"ר תנועת החזית האזרחית עופר רוזנבאום (צילום: דוברות עיריית כרמיאל)
 
אולי יעניין אותך גם