כותרת
> C;
1/1
עיריית כרמיאל

עיריית כרמיאל ותאגיד המים והביוב עין כרמים יוצאים לדרך במיזם מיוחד ומציל חיים

כרמיאלי עיריית כרמיאלפורסם: 03.02.21 , 17:24ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

שמירה על תושבים עריריים באמצעות מערכת קר"מ (קריאת מד המים מרחוק)

ראש העיר ויו"ר דירקטוריון תאגיד עין כרמים משה קונינסקי : "לקחנו צעד משמעותי בהצטרפות העיר כרמיאל למיזם חסר תקדים אשר מטרתו למנוע מקרים שבהם נמצאים קשישים עריריים בביתם ללא רוח חיים ימים רבים לאחר מותם. מדובר במיזם מציל חיים שיוביל תאגיד המים עין כרמים יחד עם המנהל לשירותים חברתיים, במסגרתו יבוצע מעקב אחר צריכת המים של קשישים עריריים, וניתן יהיה לאתר קשישים בסיכון"

מנכ"לית תאגיד עין כרמים בת שבע אבוחצירה: "אני רואה חשיבות רבה במיזמים קהילתיים וגאה לקחת חלק במיזם חשוב ומציל חיים. בשלב הראשון של המיזם, תוגדר קבוצת "פיילוט זהב" של כ-50 קשישים, אשר יוגדרו במערכת הקר"מ ועליהם נבצע מעקב צמוד. ככל שלא תהיה התקדמות במד המים ביחס למאפייני הצריכה, או אי שימוש במים, נדווח למנהל לשירותים חברתיים בעירייה להמשך טיפול מול התושב".

מעיריית כרמיאל ותאגיד עין כרמים נמסר כי, טרם התחלת המיזם, המנהל לשירותים חברתיים בעירייה, ידאג ליצור קשר עם הקשישים על מנת להסביר להם על המיזם.

מנכ"לית תאגיד עין כרמים בת שבע אבוחצירה מציינת כי, "טכנולוגיית הקר"מ (קריאה מרחוק) מאפשרת לנו היום ליידע תושבים באופן כמעט מיידי על כל שינוי בצריכת המים אשר יכולה להעיד על חשד לנזילה. מיותר לציין כי מדובר בחיסכון רב של מים ועלויות מיותרות לתושבים. התאגיד ילווה את הפיילוט באופן צמוד וככל שיתגלו גם צריכות מים גבוהות אצל הקשישים ביחס לממוצע, נסייע בטיפול ככל שניתן".

ראש העיר ויו"ר דירקטוריון תאגיד עין כרמים משה קונינסקי מדגיש: "כרמיאל הינה מבין הערים הראשונות שהצטרפו ליוזמת זק"א בראשות ידידי יהודה משי זהב , בשיתוף הרשות הממשלתית למים וביוב. אין לי ספק שנוכל למנף את המיזם יחד עם תאגיד המים לאוכלוסייה רחבה יותר בעלת צרכים מיוחדים במיוחד לנוכח התקופה שבה אנו מצויים"

מנכ"לית תאגיד המים והביוב עין כרמים בת שבע אבוחצירה  (צילום - אור דודק)
 
ראש עיריית כרמיאל משה קונינסקי (צילום - אייל מן)
 
אולי יעניין אותך גם