כותרת
> C;
1/1
בחירות בכרמיאל

פצצה פוליטית בכרמיאל:סיון דמרי-גרשין הכריזה על תמיכתה באלון אזולאי

כרמיאלי בחירות בכרמיאלפורסם: 25.07.23 , 08:07ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

פצצה פוליטית בכרמיאל: סיון דמרי-גרשין הסירה את מועמדותה לראשות העיר כרמיאל והכריזה על תמיכתה באלון אזולאי

סיון דמרי-גרשין (35) הצהירה בישיבת ההזדהות שהתקיימה הערב בתמיכתה במועמד לראשות העיר אלון אזולאי ועל הצטרפותה לרשימתו "כרמיאל חדשה"

מצטרפת לאלון אזולאי: סיון דמרי-גרשין (35), חברת מועצת העיר כרמיאל ומי שעד היום התמודדה לראשות העיר כרמיאל, הצהירה הערב (יום שני, 24.7) בישיבת ההזדהות בעיריית כרמיאל על תמיכתה באלון אזולאי לראשות העיר ועל הצטרפותה לרשימה בראשותו "כרמיאל חדשה".

מדובר במהלך דרמטי שמשנה את חוקי המשחק הפולטיים לקראת הבחירות המקומיות בכרמיאל שיתקיימו ב-31 באוקטובר.

סיון דמרי-גרשין התייחסה למהלך ואמרה: "זהו רגע של שינוי עבור העיר כרמיאל. אני שמחה להצטרף לרשימת "כרמיאל חדשה" ולתמוך באלון אזולאי לראשות העיר. החלטתי זו באה על רקע הבנתי את המצב הקשה שהעיר שלנו נמצאת בה במגוון תחומי החיים: בצעירים, בתעסוקה ובכלכלה, בתשתיות, במצב הדמוגרפי ועוד. לכן, רק איחוד של גוש השינוי בראשות אלון אזולאי יביא את הבשורה לתושבי כרמיאל ומכאן אני קוראת לכל תושבי העיר להצביע רק לאלון אזולאי. יחד, נצעיד את העיר אל עידן חדש."

המועמד לראשות העיר, אלון אזולאי הוסיף: אני שמח על החלטתה של סיון ועל הצטרפותה לרשימתי "כרמיאל חדשה". אמשיך להוביל את גוש השינוי בדרך אל השינוי האמיתי המיוחל למען תושבי כרמיאל ועתיד העיר. על המועמדים הנוספים להבין כי מי שיפגע במחנה השינוי, יפגע ישירות בכל תושב ותושבת. על כן, אני קורא למתמודדים הנוספים להצטרף אלי למען מטרה אחת - טובת העיר האהובה שלנו".

אולי יעניין אותך גם