כותרת
> C;
1/1
רכילות מקומית

פרויקט איילים - מוקירים תודה

כרמיאלי רכילות מקומיתפורסם: 22.01.20 , 12:26ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

איתי איבצן ממבשרת ציון הוא אחד מהמתנדבים אשר הגיעו לכרמיאל לעשות שנת שירות- שנת התנדבות טרם השירות הצבאי מטעם עמותת איילים

איילים היא עמותה שהוקמה בשנת -2002 על ידי שני צעירים יוצאי צבא- מתן דהן ודני גליקסברג, כשהמטרה שלה היא חיזוק מפעל ההתיישבות והמעורבות החברתית בנגב ובגליל.

באמצעות כפרי הסטודנטים המהווים בסיס להיכרות תוך שילוב התיישבות, עשייה חברתית וחיי קהילה אשר מקדמים הן את החברה והן את החינוך.

כיום העמותה מונה מעל ל-1,200 סטודנטים ומתיישבים ב-22 כפרי סטודנטים ומתחמי בוגרים ברחבי הנגב, הגליל ולוד, אין ספק כי הסטודנטים מצליחים לחולל שינוי אמיתי בפריפריה של ישראל ובעתידה של המדינה בכלל.

הסטודנטים מתנדבים עם למעלה מ-20,000 ילדים אשר זוכים לתמיכה לימודית ולעזרה חברתית הכוללת מגוון פעילויות.

כדי להגשים את חזון העמותה, ישנם מתנדבים ומתנדבות בשנת שירות המהווים כח מניע שעוסק ביזמות, עשייה חברתית וחינוכית ערכית הנקראים "השינשינים" אשר עוזרים ומתנדבים בכל רחבי הארץ במהלך השבוע.

איתי הוא אחד מה"שינשינים" שהגיעו לכרמיאל ותורמים לעירנו בהתנדבות דרך יצירת קשר רציף עם התושבים, בנוסף, מתנדב בשעות הבוקר בתיכון "אורט פסגות" ובמועדון "מגדים" בשעות אחר הצהריים.

הרעיון של איתי, אשר חודד עם שאר החברים בקומונה, הוא להגיד תודה לבעלי תפקידי ולאנשים עובדים שהחברה לפעמים לוקחת כמובן מאליו; "לדעתי יש אנשים שעושים רבות למעננו ואנחנו לוקחים זאת כמובן מאליו, כדוגמא; נהג האוטובוס שראה שרצתי ועצר רגע לחכות לי.

"הכל התחיל כשהמאבטח בבית הספר דיבר עם עובד הניקיון ואני הבטתי בהם וכך הגיתי את הרעיון לפרוייקט, שהמטרה להגיד תודה ולהראות להם שאנחנו כן שמים לב אליהם ורואים את

."פועלם

המטרה של איתי בפרוייקט זה מלבד התודה, היא לעורר תודעה ציבורית.

התודה תהיה דרך הענקת שוברים לארוחה בעסקים מקומיים, כל מי שיקבל שובר לארוחה יתועד ומתוך כך, נפרסם לציבור גם את העסקים התורמים.

מכאן, אנו מחפשים בעלי עסקים אשר יתרמו לפרוייקט על מנת שיופץ ויצא לפועל – כל המעוניין לקחת חלק בפרוייקט מוזמן ליצור קשר.

עמותת איילים, איתי- 0503883045

צילום: ענבר שטרן

צילום: ענבר שטרן

צילום: ענבר שטרן

צילום: ענבר שטרן