כותרת
> C;
1/1
עיריית כרמיאל

פרויקט מרכז העסקים העירוני הראשי של כרמיאל יוצא לדרך

כרמיאלי עיריית כרמיאלפורסם: 06.02.24 , 19:33ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

אחרי שנים רבות שבהן דובר על הקמת המע"ר - מרכז העסקים העירוני הראשי, הפרויקט יצא השבוע לדרך ויוקם במקום שבו שכן בניין בזק הישן שייהרס ועליו יבנה בניין משרדים והייטק, 9 קומות ,כ- 15,000 מ"ר בנוי.

ראש העיר משה קונינסקי : "פיתוח עיר הוא היכולת לאזן בין שכונות מגורים מתוכננות ומודרניות ליצירת כלכלה ותשתיות למקומות תעסוקה איכותיים".

לדבריו, "בניין המשרדים וההייטק

יהיה פה אייקון ולהערכתי הוא יהיה הראשון מבין כל מתחם המע"ר שלנו".

ראש העיר ברך את היזמים המקומיים אורי ליבני ומרק ברג ולשותפיהם, "אני שמח שאתם כאן. המדובר ביזמים כרמיאלים שהקימו קבוצה של משקיעים שיצאו לדרך עם חזון".

משה קונינסקי : "אנו נמשיך לפתח ולדאוג לעוד ועוד מקומות תעסוקה וחיזוק הכלכלה בעיר".

נציג המשקיעים אורי ליבני , אמר, "כל העניין התחיל לפני 4 שנים כשבאנו לראש העיר משה קונינסקי והוא סיפר לנו על תוכנית המע"ר שנרקמת, שאלנו אותו איך אנחנו יכולים לקחת חלק, והוא אמר שבנין בזק מוצע למכירה כבר לא מעט זמן. אני מאוד נרגש ורוצה להגיד תודה לכל הצוות בעירייה שתמיד מוצא פתרונות מחוץ לקופסא. יש המון דרכים להגיד לא ולפעמים זה דורש קצת אתגר לראות איך זה כן יכול לקרות ואנחנו שמחים להיות פה ולהיות הסנונית הראשונה במע"ר. אני רוצה להודות לכולם ובמיוחד לראש העיר שבאמת עושה מאמצים ואנחנו איתו בקשר הדוק ופועל בכך לטובת העיר".

צילום: דרור גיל
 
צילום: דרור גיל
 
צילום: דרור גיל
 
צילום: דרור גיל
 
אולי יעניין אותך גם