כותרת
> C;
1/1
חדשות

צו הרחקה נגד סוזי קונינסקי: הטרידה לכאורה את בנו של המועמד לראשות העיר אלון אזולאי

כרמיאלי חדשותפורסם: 31.08.23 , 16:39ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

בית המשפט החליט על מתן צו הרחקה זמני נגד אשת ראש העיר סוזי קונינסקי מתושב העיר יועד אזולאי לאחר שזו הטרידה לכאורה את אזולאי; תלונה נגד סוזי קונינסקי הוגשה למשטרה; דיון בבית המשפט במעמד הצדדים נקבע ל4.9.23

צו הרחקה זמני נגד סוזי קונינסקי: אשת ראש העיר כרמיאל סוזי קונינסקי מסתבכת פעם נוספת. הצהריים (יום שלישי, 29.8.23) הורה בית המשפט השלום בקריות באמצעות כבוד השופט מוטי כהן על מתן צו הרחקה זמני נגד אשת ראש העיר כרמיאל סוזי קונינסקי מתושב העיר יועד אזולאי ובנו של המועמד לראשות העיר כרמיאל אלון אזולאי.

על פי טענותיו של יועד אזולאי, שאף הגיש תלונה במשטרת כרמיאל נגד קונינסקי, ביום ראשון האחרון בעת שישב בבית קפה עם חברים, הגיעה למקום אשת ראש העיר סוזי קונינסקי והחלה מגדפת בטענות שונות את אזולאי. לגישת בית המשפט, לאחר עיון בבקשה, נוכח כבוד השופט כהן כי סוזי קונינסקי נקטה לכאורה "בהטרדה מאיימת" כלפי המבקש, כמשמעותה בסעיף 2 לחוק למניעת הטרדה מאיימת.

במסגרת צו ההרחקה נקבע כי חל איסור על סוזי קונינסקי להטריד את המבקש, לאיים על המבקש, לבלוש ואחר המבקש ולארוב לו, ליצור עם המבקש כל קשר וכן להימצא במרחק הפחות מ-10 מטרים.

יועד אזולאי התייחס לדברים ואמר: "אין הדבר קשור לאבא שלי או לקמפיין הבחירות המתנהל בכרמיאל. אני אדם, אינדיבידואל, שאיננו קשור לפוליטיקה ולא מבקש להיקשר לפוליטיקה. הגידופים והאימרות שהייתי צריך לספוג מסוזי קונינסקי, אשת ראש עיר, הן לא פחות מהזויות. כל זאת כדי לנסות לפגוע בי באופן אישי, באבי ובמשפחתי. איזו מן התנהגות זו?"

תגובת דוברות קונינסקי

לא היו דברים מעולם!

מדובר בעוד פרובוקציה זולה ונלוזה מבית מדרשו של אלון אזולאי הקורס בסקרים, שמנסה עכשיו לברוח מהספינה הטובעת שלו באמצעות הפצת שקרים מכוערים והכפשות על משפחתו של ראש העיר, במטרה לפגוע בראש העיר.

מר יועד אזולאי הוא זה שהגיע לקרבת מטה הבחירות, כשהגברת קונינסקי מבלה עם אמה ושניים מנכדיה, וצותת לשיחתם והתקרב אליהם כמחפש ריב ומדון.

הגב' קונינסקי לא דיברה אליו ולא פנתה אליו כלל!

יועד חיפש מה לשמוע, לקשור זאת לעצמו ולרוץ עם סיפורי בדיות להתלונן במשטרה.

זהו עולם ערכים הפוך בו הרעים הופכים לטובים, הטובים לרעים, האמת לשקר והשקר לאמת...

משפחת קונינסקי, משה, סוזי, הילדים והנכדים לא מחפשים את הדרמות האלה ואת ה"אקשן" המיותר הזה.

לצערנו מנסים להדביק להם פרשיות ולהשחיר את פניהם בכל דרך, כחלק מקמפיין מתוזמר ומכוער ביותר.

משה קונינסקי מעדיף להמשיך לנהל את העיר ולהצעיד את כרמיאל קדימה-

במקום לעסוק במלחמות מיותרות והזויות.

אנחנו סמוכים ובטוחים שכל טענות הסרק של מר אזולאי יתבררו בביה"מ כעורבא פרח, ונוכל להמשיך ולהתמקד בטובת כרמיאל ותושביה, במקום להתמודד עם קנטרנות מהסוג השפל ביותר.

אולי יעניין אותך גם