כותרת
> C;
1/1
בעלי חיים

ציוד לבעלי חיים – לאיכות החיים שלהם

כרמיאלי בעלי חייםפורסם: 17.11.22 , 11:52ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

יש המון ציוד שאפשר לרכוש בשביל לשדרג את החיים של חיות המחמד שלכם, ובמאת שחשוב לבחור נכון את הציוד הנכון. זה לא קל, כי הרשימה ארוכה ומפתה, ואם הכלב או החתול שלכם היו יכולים לקרוא, הם היו מתרגשים בדיוק כמוכם, וכנראה גם הרבה יותר. הקטלוג של משפחה על 4 יאפשר לכם למצוא את הציוד הנכון ביותר, ולקבל אותו עד הבית.

הציוד כולל פתרונות לכלבים ולחתולים, והוא מקיף ומלא בכל צורה, מה שאומר שתוכלו לקבל מענה לכל הצרכים של בעלי החיים שלכם, פרט לווטרינר, והכול במקום אחד. זה עוזר מאוד לבעלי חיות מחמד, שכן זה מאפשר יצירת מערכת יחסים עם החנות, ובנייה של אמון ועבודה הדדית, כולל הזמנה של מוצרים מיוחדים, והזדמנויות ומבצעים שמגיעים רק למי שנמצא במערכת יחסים שכזו עם החנות.

איזה ציוד כדאי לי לקנות?

משפחה על 4 מציעה ללקוחותיה מגוון נרחב של ציוד לחתולים ולכלבים. בואו נכיר חלק ממנו:

לכלבים:

  • מלונה לכלב – אם יש לכם חצר, או בית גדול, יכול להיות שתרצו לתת לכלב שלכם חוויה של בית משלו, מלונה. יש כלבים שממש מעדיפים מלונה באופן מובהק, ואף יחפש לישון תחת משהו, ולא סתם כך, באוויר הפתוח או בחדר.
  • מיטה לכלב – אם כבר מלונה, אז מה עם מיטה? השינה של הכלב שלכם חשובה מאוד, גם לבריאות שלו, וגם לשמחת החיים שלו, ומיטה טובה מאפשרת שינה טובה שתתמוך בו לאורך השנים, במלונה או מחוצה לה.
  • שמפו לכלבים – כלב שמח הוא כלב עם שיער בריא ועור בריא, ומכיוון שאנחנו לוקחים את הכלבים שלנו לטיולים בחוץ, ברחוב, בחיק הטבע, הם נחשפים ללא מעט חומרים, חרקים ושאר דברים שיכולים ללכלך להם את הפרווה והשיער, מה שדורש שמפו איכותי.

לחתולים:

  • חול לחתולים – חול איכותי הוא חול שנעים להם בכפות, שסופח היטב ומכסה על ריחות, ולא נוטה להתפזר. זה נשמע כמעט מובן מאליו, אבל לא כל סוגי החול עושים זאת, וכדאי מאוד למצוא את החול הנכון לחתול שלכם, ולכם.
  • קולר לחתול – שלא כמו קולרים לכלב, אשר משמשים ליציאה לטיול או לאילוף, הרי שקולר לחתול הוא לרוב בעיקר לצרכי בטיחות. כאשר החתול נוטה לברוח, או שצריך לצאת איתו החוצה, או פשוט להגביל אותו מלהרוס את הספה.

אוכל לכלבים ולחתולים

ציוד לבעלי חיים זה חשוב, אבל אם תשאלו כל חיה, כולל את בני האדם, מה הכי חשוב להם, סביר להניח שהם ידברו אתכם על אוכל. לישון אפשר גם כשלא מאוד נוח, ואת הצרכים עושים גם כשהתנאים לא אידאליים, כי אי אפשר בלי. אבל אוכל? אם הוא לא טעים, זה פשוט בלתי אפשרי, אז אין לנו הרבה ברירה.

הצעד הראשון הוא לקנות לחיות המחמד שלכם אוכל בריא שמתאים להם, שהם אוהבים, ושעושה להם טוב.