כותרת
> C;
1/1
תרבות ופנאי

קבוצת מועדוני זאפה כרמיאל החליטה להרחיב את פעילותה בכרמיאל ופתחה עונה שנייה

כרמיאלי תרבות ופנאיפורסם: 18.02.20 , 10:39ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

לאחר ההצלחה הגדולה בשנה חולפת של פעילות קבוצת מועדוני ההופעות זאפה בכרמיאל במרכז ברוך, החלה השבוע העונה השנייה עם הופעתו של עידן חביב לרגל אירועי יום האהבה הבינלאומי. את הפעילות מובילים בעירייה צוות מינהל התרבות בראשותו של אלי שדה מנהלת מרכז ברוך ותרבות בקהילה עופרה פרקש. ראש העיר משה קונינסקי,שיזם עוד בטרם היבחרו לראשות העיר את הקשר עם בעלי קבוצת מועדוני ההופעות זאפה, "עיר עם תרבות היא 'עיר חיה' שמשמרת את תושביה ומיטיבה את איכות חייהם. בכוונתי להעמיק ולהרחיב את התרבות בכרמיאל ולהפוך את כרמיאל למרכז התרבות בגליל"

____________________________________________

במסגרת שיתוף הפעולה צפויים השנה 6 מופעים במרכז ברוך ומספר מופעים באמפי תאטרון עם מיטב אמני ישראל. שעדיין אסור לגלות ונספר רק שבאחד המופעים אמורים להשתתף שניים מגדולי זמרי הרוק בישראל. קבוצת מועדוני הזאפה החליפה לאחרונה בעלות וצוות ניהולי חדש החל את עבודתו, כאשר ההנהלה החדשה רואה בכרמיאל מרכז עוגן חשוב בצפון ואף החליטה להרחיב את הפעילות. האירוע הבא במרכז ברוך יכלול הופעה של הפרויקט של רביבו ב- 2/4/2020.

ראש העיר משה קונינסקי היה זה שיזם עוד בטרם היבחרו לראשות העיר את הקשר עם רותי הכהן ויוני פיינגולד מבעלי קבוצת מועדוני ההופעות זאפה ומייד לאחר כניסתו לתפקיד, קידם את שיתוף הפעולה עם העירייה, כאשר לאורך השנה הובילו את העשייה צוות מינהל התרבות בעירייה.

ראש העיר משה קונינסקי, "עיר עם תרבות היא 'עיר חיה' שמשמרת את תושביה ומיטיבה את איכות חייהם. בכוונתי להעמיק ולהרחיב את התרבות בכרמיאל ולהפוך את כרמיאל למרכז התרבות בגליל, שכן תרבות היא כלי חשוב במעלה בחיי קהילה. תרבות, אומנות, בידור, מחול והרחבת הידע, הם חלק מהשירותים החשובים שעל עירייה לספק לתושבים. זו חובתה של העירייה לקיים פעילויות תרבות שיעשירו את שעות הפנאי".

עידן חביב בהופעה החמישי האחרון בזאפה כרמיאל (צילום - אייל מן)