כותרת
> C;
1/1
טכנולוגיה ותקשורת

קישורים לאתרים מחברת בסט לינקס ?

כרמיאלי טכנולוגיה ותקשורתפורסם: 25.04.21 , 09:23ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

קישורים הם הכוח המניע המרכזי מאחורי האינטרנט. ללא קישורים היה האינטרנט אוסף של דפים ללא שום יכולת לעבור מן האחד לשני. מן הסתם, לכוח המניע המרכזי מאחורי האינטרנט חייב להיות תפקיד מרכזי גם בדירוג אתרים במנועי חיפוש וזה אכן המצב נכון להיום, לאחר שנים של אבולוציית עולם קידום האתרים. אבל מה זה קישורים לאתרים? למה כל כך חשובים הקישורים באתר או לאתר שלכם ומה עליכם לעשות על מנת למקסם את הערך שאתם מייצרים ומשיגים מהקישורים לאתר שלכם? על שאלות אלו ועוד תוכלו למצוא את התשובות ממש כאן בשורות הבאות.

אז מה זה קישורים לאתרים?

ובכן, קישור הוא למעשה קוד תוכנה שמאפשר לנו לעבור מדף לדף באינטרנט באמצעות לחיצה על הקישור כיום ניתן לדאוג לבניית קישורים על ידי פניה לחברת BEST LINKS . המונח קישורים לאתרים מתייחס בדרך כלל לקישורים הנכנסים לאתר מסוים. כך למשל, כאשר אתר כלשהו מציג בתוכו קישור שבלחיצה עליו מגיע המבקר אל האתר שלכם, הרי שמבחינתכם אותו קישור הוא קישור נכנס ומבחינת האתר המפנה המדובר בקישור יוצא. קישורים נכנסים אלה נחשבים לכלים חשובים מאוד בקידום אתרים מהסיבה הפשוטה שכל קישור נכנס כזה הוא למעשה המלצה של האתר המפנה על האתר אליו הוא מפנה. במילים אחרות, קישור נכנס לאתר שלכם נתפס על ידי מנועי החיפוש כהמלצה שקיבלתם מאתר אחר וככל שיש לכם יותר המלצות כאלה מאתרים יותר נחשבים וחשובים, כך אפשר להעריך שהאתר שלכם עצמכם הוא חשוב ונחשב יותר ולכן יש מקום לקדם אותו בדפי תוצאות החיפוש.

איך מייצרים קישורים נכנסים ואיך ממקסמים את הערך שהם מציעים?

ובכן, אחרי שהסברנו מה זה קישורים נכנסים, זה הזמן להבין איך עושים את זה. כדי לייצר קישור נכנס, עליכם לייצר טקסטים שבהם נכלל קישור המפנה אל האתר שלכם ושאותם אתם "שותלים" באתרים אחרים. הדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא באמצעות פרסום כתבות יחצ ומאמרים באתרי תוכן ובאתרי חדשות. אתם בוחרים נושא שקשור לפעילותכם העסקית, מזמינים מאמר מקצועי מכותב תוכן, משלבים במאמר קישור שמפנה אל האתר שלכם ומפרסמים את המאמר באתר תוכן שרלוונטי לתחום הפעילות שלכם (מגזין מקצועי או פורום מקצועי) או לגאוגרפיה שבה אתם פעילים (מקומון). מרגע שהכתבה פורסמה, זה ייקח מספר ימים עד שמנועי החיפוש יגלו אותה ויוסיפו לדירוג שלכם קישור נכנס נוסף.

קישורים נכנסים מרשתות חברתיות, טוקבקים, אתרים קיקיוניים וכן הלאה הם חסרי ערך ואין להם השפעה על הדירוג שלכם במנועי החיפוש. כמו כן, הקישורים הנכנסים שלכם חייבים להיראות אותנטיים לחלוטין . אם מנועי החיפוש יחשדו כי אתם מייצרים את הקישורים הללו באופן מלאכותי, הם לכל הפחות יתעלמו מהם ואולי אף ידחקו את האתר שלכם אל דפי החיפוש האחוריים. אבל יש דרכים לעשות את זה בצורה אותנטית ולשם כך יהיה עליכם למצוא גורם מקצועי שמתמחה בתחום של קישורים נכנסים וקישורים לאתרים, שינהל עבורכם את כל הנושא של קישורים לאתר. גורם מקצועי כזה יכול לייצר לכם את כל התכנים הנדרשים, לפרסם אותם ולייצר לכם קישורים נכנסים לאתר תוך שהוא עושה את הכל בצורה אותנטית לחלוטין, שתבטיח את קידום האתר שלכם במנועי החיפוש.

בסט ליקס פרסום באינטרנט מחירון לצרכן