כותרת
> C;
1/1
חוק ומשפט

קמרי – סובג משרד עורכי דין

כרמיאלי חוק ומשפטפורסם: 14.12.21 , 12:27ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

קמרי – סובג הינו משרד עורכי דין בעיר כרמיאל, המונה צוות של עורכי דין ומתמחים הנותנים שירותים משפטיים במגוון תחומי המשפט, בואו להכיר מקרוב.

משרד עורכי דין בכרמיאל קמרי – סובג, הוקם ע"י עורך הדין אלעד סובג, עו"ד גיא קמרי ועו"ד שי קמרי, כל אחד מעורכי הדין אסף את הידע שצבר עם השנים בתחום התמחותו. שילוב תחומי התמחות עורכי הדין במשרד מבטיח ייצוג משפטי מקיף ומקצועי.

תחומי ההתמחות של המשרד:

אזרחי: ליטיגציה, חוזים, דיני עבודה, מקרקעין, משפט מסחרי.

ירושה: עריכת צוואות, ניהול סכסוכי ירושה מורכבים, ניהול עיזבון.

פלילי: יעוץ לפני חקירה, ייצוג בהליך מעצר, ניהול הליך פלילי.

המשרד חרט על דגלו לתת יצוג איכותי ועבודה אישית אל מול הלקוחות תוך שיתוף פעולה ליצירת טקטיקה ואסטרטגיה המתאימה לכל תיק, תוך בחינה מקצועית בדבר הטיפול המשפטי הנדרש. המשרד שם דגש על שמירת חיסיון בין עו"ד ללקוח ושמירה על דיסקרטיות מלאה במטרה לבנות אמון מלא דבר אשר יבטיח ייצוג מקצועי ואישי.

בשלב הראשוני כל תיק נבחן בקפידה תוך השוואת הראיות לחוק ולפסיקה במטרה לבחון את דרך הפעולה ולמקסם את ההצלחה בהליך המשפטי. משרדנו משתף פעולה עם מיטב המומחים הנדרשים לתת חוות דעת משפטית כגון: שמאים, מודדים, רופאים, גרפולוגים ועוד.

למשרדנו ניסיון רב בניהול הליכים בפני בתי המשפט בכל הארץ ובכל הערכאות, ייצוג בפני גופים שלטוניים וועדות ערר למיניהם בהצלחה מרובה. מעוניינים לבחון את סיכויי ההצלחה בתיק, הנכם מוזמנים לפנות אלינו.

קמרי – סובג משרד עורכי דין

החרושת 48ב' כרמיאל

טל: 077-4546091 , 04-7704030

FREEPIK