כותרת
> C;
1/1
עיריית כרמיאל

קצין חינוך ראשי, רמ"ט פיקוד צפון ומפקד יחידת מיטב בצה"ל, השתתפו במשך יומיים באירועי יום צה"ל ברשות המקומית שהתקיימו בכרמיאל

כרמיאלי עיריית כרמיאלפורסם: 08.03.22 , 12:09ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

כ-800 מועמדים לשירות בצה"ל, השתתפו באירוע "יום צה"ל ברשות", פרויקט בהובלת אגף כח אדם בצה"ל, שהתקיים במשך יומיים בכרמיאל, כאשר קצין חינוך ראשי תא"ל אופיר לויוס, רמ"ט פיקוד צפון תא"ל גיא מרקיזנו ומפקד מיטב , אל"מ אלון מצליח , הדגישו יחד עם מפקדים נוספים בפני מאות המשתתפים והוריהם את החשיבות והמשמעות של השליחות שבשירות קרבי בצה"ל תוך שציינו לשבח את נתוני הגיוס לצה"ל בקרב בני הנוער בכרמיאל.

האירוע כלל גם תערוכות של יחידות חי"ר, שריון ותותחנים, פאנל לוחמים, תחנת מורשת צה"ל, בה"ד 1 ועוד.

מפקד מיטב, אל״מ אלון מצליח : ״השבוע זכינו להגיע לעיר כרמיאל ולפגוש את המלש״בים והוריהם, לשמוע מהם על התחושות לפני הגיוס, וכמובן לסייע ככל שניתן באמצעות הנציגים שהגיעו. נמשיך לעשות כל שביכולתנו על מנת לסייע למועמדים לשירות בטחון לקבל את המענה הטוב ביותר״.

קצין חינוך ראשי , תא"ל אופיר לויוס: ״כשאדם קם בבוקר, והוא חלק מעם ישראל וממדינת ישראל והוא נושא על כתפיו את האחריות לביטחונם וקיומם זה נותן לו סיבה לקום בבוקר ומשמעות לחיים. אני סומך עליכם ומאמין בכם, ומאחל לכולכם חיי שליחות ושירות קרבי, משמעותי ואיכותי בצה''ל״.

ראש העיר משה קונינסקי : "אני מסכם בגאווה את אירועי 'יום צה"ל ברשות' שבהם כרמיאל לבשה חאקי ו'התגייסה'

אחרי שבועיים של הכנות אינטנסיביות והיערכות משותפת של הצבא והעירייה. היה זה אירוע משמעותי, שמטרתו הייתה לסייע לבני הנוער לקבל מידע, להפיג חששות, להגביר מוטיבציה ואף לפתור בעיות לקראת גיוסם לצה"ל".

משה קונינסקי אמר עוד: "ניצלתי יומיים אלה, כדי לקדם תכניות חינוכיות ושיתופי פעולה עתידיים לטובת תלמידי כרמיאל. ראש חטיבת תכנון כוח אדם בצה"ל, תא"ל אמיר ודמני התקשר אליי בסיום האירוע והודה לנו על האירוח וביקש כי נמשיך לארח את האירוע המחוזי גם בשנים הבאות. ניתן לסכם את האירוע כמוצלח בזכות שיתוף הפעולה בין אנשי החינוך, הלוגיסטיקה והתכנון בעירייה לבין צה"ל ובכוונתנו לקיים ולארח מדי שנה את המיזם החשוב".

(צילום: דוברות עיריית כרמיאל)
אולי יעניין אותך גם