כותרת
> C;
1/1
עיריית כרמיאל

ראש העיר כרמיאל משה קונינסקי קיבל תעודת הוקרה והערכה - אנשי חיל ממשרד הביטחון על מנהיגותו ותרומתו במאבק המשותף למיגור נגיף הקורונה בעיר

כרמיאלי עיריית כרמיאלפורסם: 21.06.21 , 11:43ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

ראש העיר משה קונינסקי : "הזכייה בתעודת ההוקרה וההערכה שעליה חתום שר הביטחון בני גנץ היא בראש ובראשונה בזכותם של התושבים כאשר לשמחתי, במחוז הצפון, כרמיאל הינה מהמובילות בארץ בשיעורי ההתחסנות כ- 98% מעל גיל 60 מחוסנים- בין 10 הערים המובילות, כ 88% מהאוכלוסייה מעל 16 מחוסנים. בנוסף, העירייה ארגנה כ- 60 ימי דרייב אין והיא נמנית על הערים המובילות בארץ באחוז המתחסנים יחסית למספר התושבים".

מתחם החיסונים בכרמיאל פעל במרכז ברוך בשיתוף פעולה בין העירייה לבין פיקוד העורף וקופות החולים. קיימנו את מבצע החיסונים בשיתוף עם מד"א ופיקוד העורף ואני מודה למשרד הבריאות, פיקוד העורף, קופות החולים ולאנשי העירייה על עבודתם המאומצת והמסורה למען תושבי כרמיאל".

כרמיאל הייתה גם בין הערים הראשונות שהקימו מערך חקירות אפידמיולוגיות עם 6 חוקרות שאפשר ניתור של חולים, הכנסה לבידוד ושמירה על קשר רציף עם החולים והמבודדים תוךתדאגה לכל צרכיהם : למי שהיה צורך בתרופות, רכישת נזון ואפילו הוצאת כלבים לטיול.

משה קונינסקי משבח את ראשי המכלולים, ראשי המינהלים, המנהלים וכמובן כאמור את עובדי העירייה, "שעבדו במסירות רבה למען רווחתם של התושבים במהלך השנה המאתגרת ואני מודה להם מאוד על כך. תעודת ההוקרה וההערכה שייכת.להם בראש ובראשונה ".

ראש העיר הדגיש עוד בדבריו: " עשינו את המיטב בניהול העיר תוך דאגה למתן מענה ושירות מיטבי לתושבים בכל התחומים שבהם עוסקת הרשות ויתרה מכך, כאשר האתגר הגדול ביותר היה להתמודד מחד עם הסגרים וההגבלות ובמקביל, לסייע לתושבים ולבעלי העסקים להתמודד עם הלא נודע ולהמשיך ולפעול להובלת הבאת הפרנסה לתושבים ופעלנו להמשך פיתוחה ושגשוגה של העיר".

יצוין כי התעודה הוענקה ע"י משרד הביטחון ל- 25 ראשי ערים.

ראש העיר משה קונינסקי עם תעודת ההוקרה וההערכה משר הביטחון בני גנץ (צילום: דוברות עיריית כרמיאל)