כותרת
> C;
1/1
חדשות

שוטרי משטרת ישראל עצרו צעיר בן 20 שהצית משאית בשל ויכוח על מקום חנייתה והיום פרקליטות מחוז חיפה הגישה כנגדו כתב אישום ובקשה למעצר עד לתום ההליכים

כרמיאלי חדשותפורסם: 27.04.20 , 14:27ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:
תמונה ראשית צלם: דוברות המשטרהצילום תמונות: דוברות המשטרה

לפני כשבועיים (16/4) בשעות הלילה המאוחרות התקבל דיווח במוקד 100 של משטרת ישראל אודות משאית שעולה באש בכפר דיר אל אסד.

שוטרי משטרת ישראל הוזעקו למקום, הרחיקו את הסקרנים, חוקרים אספו ממצאים במקום, גבו עדויות ופתחו בחקירה.

תוך מספר שעות בודדות מתחילת החקירה אותר הנאשם (20, דיר אל אסד) נעצר ונחקר.

מחומר החקירה עלה, כי בין משפחת הנאשם למשפחתו של בעל המשאית, הקורבן, התגלע יום קודם לאירוע סיכסוך בגין מקום החנייה של המשאיות של הקורבן בסמוך לבית משפחת הנאשם.

ביום האירוע, לאחר שהחליט הנאשם להצית את המשאית של הקורבן, הצטייד הוא באלה ובמיכל שהכיל חומר דליק. הנאשם, עטה מסכת פנים ורכב על קטנועו לעבר המשאית של הקורבן, שפך עלייה חומר דליק והצית אותה. במקביל, בזמן שהאש אחזה במשאית, החל הוא להכות את המשאית ולנפץ את חלונה באמצעות האלה שהצטייד בה מבעוד מועד. משיצאו בני משפחת הקורבן מביתם והבחינו בנאשם, נמלט הוא מהמקום ברכיבה על קטנועו תוך שהוא מקלל את משפחת הקורבן. כתוצאה מההצתה נגרם נזק רב למשאית בשווי של 33,911 ₪.

בהתאם להתפתחויות בחקירה, מעצרו של הנאשם הוארך מעת לעת, בהתאם לבקשת המשטרה, על ידי בית משפט השלום בעכו.

היום (27/4), בתום חקירה יסודית ומקצועית של שוטרי משטרת ישראל ולאחר שחומר החקירה ומארג הראיות הועבר לפרקליטות מחוז חיפה, הגישה הפרקליטות כנגד הנאשם בבית משפט המחוזי בחיפה כתב אישום ובקשה למעצר עד לתום ההליכים בעבירות של הצתה שלצידה עונש מאסר לתקופה של חמש עשרה שנים וחבלה במזיד.

לקבלת העתק מכתב האישום ניתן לפנות לדובר פרקליטות מחוז צפון וחיפה- מר אמיר סגייר.

משטרת ישראל פועלת בכל האמצעים העומדים לרשותה, גם בצל סיועה במאמץ הלאומי לבלימת התפשטות נגיף הקורונה, כנגד אותם עבריינים, העושים דין לעצמם בכדי שימוצה עימם הדין ובמטרה לשמור על ביטחון התושבים ורכושם

אולי יעניין אותך גם