כותרת
> C;
1/1
חדשות

שוטרי משטרת ישראל עצרו צעיר בן 22 אשר פרץ מחסום רכבת בכרמיאל

כרמיאלי חדשותפורסם: 24.06.19 , 14:54ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

שוטרי משטרת ישראל עצרו צעיר בן 22 אשר פרץ מחסום רכבת לאחר שסירב לעצור לביקורת תנועה שיגרתית של שוטרים והיום פרקליטות מחוז חיפה הגישה נגדו כתב אישום ובקשה למעצר עד תום ההליכים.

לפני כשבועיים (10.6.19) שוטרי משטרת ישראל פעלו בעיר כרמיאל, באופן ממוקד, כנגד נהיגה מסוכנת ופורעת חוק. במסגרת זו, השוטרים הבחינו ברכב ללא לוחית זיהוי וסימנו לו לעצור, אך נהג הרכב הגביר את מהירות הנסיעה ואף ניסה לדרוס את אחד השוטרים.

החשוד המשיך בנהיגה פרועה בלב העיר כרמיאל, תוך שהוא מסכן את משתמשי הדרך, ביצע עקיפות בנתיב הנסיעה הנגדי והנהגים נאלצו לבלום או לסטות לשול והולכי רגל שחצו במעבר חציה נסוגו לאחור על מנת שלא להיפגע מרכבו של החשוד.

השוטרים במטרה למנוע מהחשוד לסכן את האזרחים, חסמו את נתיב הנסיעה של החשוד באמצעות ניידת ודוקרנים, אך החשוד פרץ את המחסום המשטרתי, עקף שיירה של רכבים שהמתינו במחסום הרכבת ופרץ את מחסום הרכבת כשהרכבת נמצאת במרחק קצר והקטר נאלץ לבצע בלימת חירום.

שוטרי משטרת ישראל ביצעו סריקות לאיתור החשוד ופתחו בחקירה במסגרתה אספו ממצאים ותוך שעות ספורות איתרו השוטרים את החשוד, הוא נעצר ובהמשך בהתאם לבקשת המשטרה, מעצרו של החשוד בן ה-22, תושב בענה, הוארך מעת לעת בבית משפט השלום בעכו.

לאחר חקירה מקצועית, מהירה ומאומצת של חוקרי המשטרה, פרקליטות מחוז חיפה גיבשה תשתית ראיתית מחומר החקירה שנאסף ע"י חוקרי המשטרה והיום הגישה נגדו כתב אישום בעבירות של סיכון חיי אדם בנתיב תחבורה, הפרעה לשוטר במילוי תפקידו, חבלה במזיד לרכב ואי עצירת רכב לפני מסילת ברזל ובקשה למעצר עד תום ההליכים בבית המשפט המחוזי בחיפה.

משטרת ישראל תפעל בנחישות תוך שימוש בכל הכלים והאמצעים הקיימים ברשותה, נגד עברינים הנוהגים בצורה בריונית בכביש ומסכנים חיים ותביאם לדין