כותרת
> C;
1/1
חדשות

שוטרי משטרת ישראל עצרו צעיר שאיים על צעירה כי יהרוג אותה

כרמיאלי חדשותפורסם: 17.05.20 , 16:41ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

שוטרי משטרת ישראל עצרו צעיר שאיים על צעירה כי יהרוג אותה אם היא לא תתחתן איתו וחטיבת התביעות של משטרת ישראל הגישה כנגדו כתב אישום ובקשה למעצר עד לתום ההליכים

לפני כשבועיים (2/5) התקבלה תלונה במשטרת ישראל לפיה צעיר בן 24 מדיר חנא מאיים על צעירה בת 20 , שהייתה חברתו וביקשה לסיים את הקשר בינהם.

עם קבלת התלונה, פתחו חוקרי משטרת ישראל בחקירה ופעלו לאיסוף ממצאים ולגביית עדויות.

מהחקירה עלה, כי הנאשם והקורבן ניהלו מערכת יחסים זוגית מספר חודשים עד אשר ביקשה לסיים את הקשר בינהם.

מספר שבועות לאחר בקשת הקורבן לסיים את הקשר, החל הנאשם לשלוח לה הודעות מאיימות, כאשר בין היתר רשם בהן כך: "מי שינסה להתקרב אלייך, אני אשרוף אותו, את שלי"; " תעני...אני בא...תעני...אני אשרוף אותך...תעני"; "תעני, עדיף לך לענות. אם לא תעני אני בא לבית שלכם, אני אהרוס הכל והסוף של אחיך יהיה כזה שיכאב לך".

בהמשך אותו יום נסעה הקורבן ברכבה והבחינה בנאשם עוקב אחריה עם רכבו. בנסיבות החליטה לנסוע לבית אחותו, כדי לשוחח עימה בנושא. משהגיעה הקורבן למקום, הגיע גם הנאשם בעקבותיה והחלו בויכוח קולני שבמהלכו דרש הנאשם מהקורבן את הטלפון הנייד שלה על מנת לבדוק אם היא נמצאת בקשר עם גברים אחרים. משסירבה הקורבן, אחז בחוזקה בשתי ידיה, נטל בכח את הטלפון והפילה לרצפה. הקורבן המשיכה לדרוש שיפסיק עימה את הקשר ושיחזיר לה את הטלפון וזה תקף אותה שוב, לפת אותה בחוזקה, אחז במעילה ורק בשל התערבות אחותו שיחרר את הקורבן. בהמשך ציין, כי יחזיר לה את הטלפון רק אם היא תסכים להמשיך את הקשר עימו. משפנתה הקורבן לעזוב את המקום אמר לה שיהרוג אותה אם היא תעזוב אותו ואם תהיה בקשר עם מישהו אחר.

הקורבן חזרה לביתה בוכיה וסיפרה לאחיה על קרות המקרה וזה התקשר לנאשם במטרה להשיב את הטלפון של אחותו ובתגובה איים הנאשם עליו ואמר לו "אני אהרוג אותך, בסך הכל כדור אחד".

בהמשך אותו יום התקשר הנאשם לטלפון הקווי של הקורבן ואיים בפני אימה "אני אהרוג את ביתך, אם אני לא אתחתן איתה, ואת תפסידי את הבנים שלך".

בעקבות כל האירועים הללו ולאחר פניית הקורבן, ניתן על ידי בית משפט השלום בקריות צו למניעת הטרדה מאיימת כנגד הנאשם, האוסר עליו ליצור קשר עם הקורבן, אך הנאשם לא ציית לצו והמשיך לאיים על הקורבן ברציחתה וברציחת אחיה.

עם קבלת התלונה במשטרה נעצר הנאשם (26, דיר חנא) נחקר ומעצרו הוארך על ידי בית משפט השלום בעכו בהתאם לבקשת המשטרה.

בתום חקירה מהירה של חוקרי משטרת ישראל חומר החקירה הועבר לחטיבת התביעות במשטרת ישראל, אשר גיבשה תשתית ראייתית כנגד הנאשם והגישה נגדו כתב אישום בגין עבירות של איומים , הפרת צו ושיבוש מהלכי משפט בבית משפט השלום בעכו.

משטרת ישראל תפעל בנחרצות, תוך שימוש בכל האמצעים הקיימים ברשותה, כנגד אותם עבריינים העושים שימוש באלימות מילולית ופיזית ומטילים אימה ופחד על קורבנותיהם וכל זאת במטרה להבטיח את שלומם של אותם קורבנות, להגביר את תחושת ביטחונם האישי ובמטרה להרתיע ולהביא לדין את אותם עבריינים