כותרת
> C;
1/1
עיריית כרמיאל

שרת החינוך ד"ר יפעת שאשא ביטון: "אתמוך ואסייע להמשך שגשוגה של מערכת החינוך בכרמיאל"

כרמיאלי עיריית כרמיאלפורסם: 17.05.22 , 07:43ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

שרת החינוך ד"ר יפעת שאשא ביטון לראש העיר כרמיאל משה קונינסקי: "אתמוך ואסייע להמשך שגשוגה של מערכת החינוך בכרמיאל"

ראש העיר משה קונינסקי קיים ביום חמישי האחרון פגישת עבודה עם שרת החינוך ד"ר יפעת שאשא ביטון בלשכתה בת"א, שבה השתתפו גם מנהלת מחוז הצפון במשרד החינוך ד"ר אורנה שמחון ובכירים נוספים במשרד החינוך.

ראש העיר משה קונינסקי : "זו הייתה ישיבת עבודה מקצועית עם שרת החינוך ד"ר יפעת שאשא ביטון שבה קיימנו דיון משותף ברפורמות שתכנסנה לתוקף כבר בשנת הלימודים תשפ"ג. השרה מטילה על הרשות המקומית ומנהלות/י בתי הספר יותר אחריות לצד סמכויות, כאשר בתי הספר בעיר יקבלו תקציב של בין 350 אלף ש"ח למיליון ש"ח, שאותו ינהלו עצמאית, על פי צרכי בית הספר כשמנהל החינוך בעירייה והנהגת ההורים יהיו שותפים מלאים בתכנים".

משה קונינסקי הציג בפני שרת החינוך את התכניות והצרכים של מערכת הלימודים בכרמיאל וצרכינו לקראת סיום שנת הלימודים ושנת הלימודים הבאה, כאשר נושא צמיחת כרמיאל והצרכים הגדלים של העיר היו במרכז השיחה.

ראש העיר, שיבח בפני שרת החינוך את שיתוף הפנולה הפורה בין מינהל החינוך בעירייה בראשותו של אודי איזק לבין מחוז הצפון במשרד החינוך בראשותה של ד"ר אורנה שמחון ואף ציין בפניה, כי, "בימים אלה נבנים חמישה פרוייקטים של מוסדות חינוך בעיר כרמיאל והמדובר הלכה למעשה בתנופת בניה שלא היתה זה זמן רב בעיר"

,ראש העיר משה קונינסקי: סיכם את פגישתו עם שרת החינוך ד"ר יפעת שאשא ביטון : "מצאתי אוזן קשבת ומתעניינת אצל השרה אשר הבטיחה לתמוך ולסייע לכרמיאל ואף הביעה נכונות להגיעי לביקור בעיר בקרוב".

שרת החינוך ד"ר יפעת שאשא ביטון עם ראש העיר כרמיאל משה קונינסקי (צילום: דוברות עיריית כרמיאל)

שרת החינוך ד"ר יפעת שאשא ביטון,  ראש העיר כרמיאל משה קונינסקי, מנהלת מחוז הצפון במשרד החינוך ד"ר אורנה שמחון (צילום: דוברות עיריית כרמיאל)