כותרת
> C;
1/1
חדשות

תאגיד המים והביוב עין כרמים: מתבצעות בקצב מואץ העבודות להחלפת קווי המים והביוב לאורך רחוב נשר

כרמיאלי חדשותפורסם: 09.06.21 , 11:21ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

הפרויקט הראשון של תאגיד עין כרמים לשנת 2021 הכולל עבודות שדרוג והחלפת קווי המים וקווי הביוב לאורך רחוב נשר, מצוי כיום בשלב מתקדם. מנכ"לית התאגיד בת שבע אבוחצירה: " אנו מודעים לחוסר הנוחות ועושים כל שביכולתנו על מנת לקצר את לוחות הזמנים". ראש העיר ויו"ר הדירקטוריון של עין כרמים משה קונינסקי: "העבודות ברחוב נשר מתבצעות כחלק מתכנית ההשקעות של תאגיד עין כרמים שהשקיע בשנים האחרונות וממשיך להשקיע עשרות מיליוני שקלים בשיפור תשתיות המים והביוב ברחבי העיר"

__________________________________

אמצע הדרך. העבודות לאורך רחוב נשר כוללות החלפת הצנרת הציבורית שהתיישנה בצנרת חדשה במטרה למנוע פיצוצי מים, אובדן מים, תקלות ברשת הביוב ומפגעים תברואתיים ברחוב. מנכ"לית תאגיד עין כרמים בת שבע אבוחצירה: "אנו פועלים הרבה מעבר למחויב ע"י הרגולציה (רשות המים). תוך עמידה ביעדים ולוחות הזמנים שהצבנו לעצמנו וכל זאת עפ"י תכנית שנתית סדורה לשיקום ושדרוג התשתיות הישנות ברחבי העיר ומשקיעים עשרות מיליוני שקלים כל שנה.

אנו מודעים לאי הנוחות הנגרמת לתושבי רחוב נשר ומשתדלים לצמצם את ההפרעות ככל הניתן ולהחיש את לוח הזמנים. העבודות באתר מפוקחות הן ע"י אנשי מקצוע הפועלים מטעם עין כרמים והן ע"י צוותים שלנו , הכל על מנת לשמור על איכות ביצוע מיטבית ובסטנדרטים גבוהים, כך שבקרוב מאוד תושבי רחוב נשר יוכלו להנות מתשתיות חדשות ואיכותיות של מערכות מים וביוב"

יצוין כי מתוך דאגה לבטיחות מקסימלית בעת ביצוע העבודות נערכו בתאגיד עין כרמים להסדרי תנועה זמניים אשר הגדירו את התנועה ברחוב כחד-סטרית למשך ביצוע העבודות הצפויות להסתיים עפ"י התכנון בעוד כחודשיים.

לכל שאלה או הבהרה, בתאגיד עין כרמים זמינים 24/7 במוקד התקלות ובשירות הלקוחות בטלפון-1800-35-20-20.

תאגיד עין כרמים מבצע עבודות ברחוב נשר בכרמיאל (צילום תומר עוז) 

תאגיד עין כרמים מבצע עבודות ברחוב נשר בכרמיאל (צילום תומר עוז) 

אולי יעניין אותך גם