כותרת
> C;
1/1

תוכנית אלון: "תחזק את הגליל וכרמיאל"

כרמיאלי פורסם: 29.08.23 , 13:47ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

אלון אזולאי המועמד לראשות העיר כרמיאל הציג לסגן יושב ראש הכנסת ח"כ ניסים ואטורי את "תוכנית אלון" לחיזוק ופיתוח העיר כרמיאל

המועמד לראשות העיר כרמיאל אלון אזולאי, אירח אתמול (יום שני, 28.8) את סגן יושב ראש הכנסת וראש ועדת הנגב והגליל בכנסת ח"כ ניסים ואטורי. ואטורי, הוא גם נציג הגליל והעמקים במפלגת הליכוד ומקורב לאלון אזולאי.

במסגרת הפגישה, הציג אלון אזולאי בפני ח"כ ניסים ואטורי את "תוכנית אלון" - התוכנית הלאומית של אלון אזולאי לפיתוח וחיזוק הגליל בכלל והעיר כרמיאל בפרט.

את התוכנית כתב אלון אזולאי בחודשים האחרונים תוך מתן דגש לשני צירי פעילות מרכזיים: סיוע לכפרים הערביים לפיתוח תשתיות וחיזוק הביטחון לצד מתן השקעה ייעודית ספציפית לעיר כרמיאל בהחלטת ממשלה.

אלון אזולאי התייחס לדברים ואמר: "התוכנית הזו תשנה את המציאות של תושבי הגליל ותושבי כרמיאל בפרט. מטרת העל של התוכנית היא לחזק את ההתיישבות היהודית בכרמיאל, לשמור על האופי היהודי של כרמיאל ולצד זאת לסייע לשכנינו לחזק את יישוביהם שלהם. רק כך, כרמיאל תפסיק להיות ברירת המחדל של תושבי הכפרים, שרוצים להמשיך לגור ליד המשפחה אך הבעיות החמורות בכפרים לא מאפשרות להם. אני מתכוון להגיש את תוכנית אלון לממשלת ישראל ולדרוש כי הממשלה תאמץ את התוכנית כהחלטת ממשלה אשר תעניק תיעדוף ספציפי לכרמיאל. רק כך, נשים סוף להפקרות של השנים האחרונות".

סגן יו"ר הכנסת ח"כ ניסים ואטורי הוסיף ואמר כי הוא מתכוון לבחון את התוכנית לעומק. "אין ספק שיש צורך להשקיע יותר בגליל, ואני פועל כבר עתה לעשות זאת. ראשית, עם חוק הפרוטקשן ושנית עם קידום חוקים נוספים שייחזקו את הביטחון האישי בגליל. אלון אזולאי הוא מנהיג ואני מחזק אותו ואת פועלו".