כותרת
> C;
1/1
טכנולוגיה ותקשורת

5 פרמטרים שיעזרו לך לבחור שעון

כרמיאלי טכנולוגיה ותקשורתפורסם: 26.12.22 , 09:36ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

זוכרים את הארנב מהסיפור על אליסה בארץ הפלאות? הזמן הוא אמנם חלק חשוב מהחיים שלנו, אבל האמת היא כי שעון זה כבר מזמן לא רק כלי באמצעותו אנחנו מודדים את הזמן. הרי מי שצריכה או צריך תזכורת, יכול למצוא את כל המידע בטלפון החכם. לא, שעון הוא פריט אופנתי, כזה שהפך לצמיד מגניב ומיוחד על היד. נכון, מי שמחפשים את הדרך להתחמק מההשפעה של הרשות החברתיות ומבזבוז הזמן שמייצר השימוש הכפייתי בטלפון, ימצאו גם את השעון הידני, בתור מוצר שימושי במיוחד. אבל, באותה הנשימה, אל תשכחו, שעון זו גם הצהרה אופנתית וזה בדיוק, מה שאנחנו אוהבים לדבר עליו.

אפשר למצוא את הפריט בכל מחיר

יש אספני שעונים במאות אלפי שקלים. אנחנו יודעים, זה נשמע כמעט הזוי ומוזר, אבל יש סלבריטאים בעולם המרשים לעצמם להוציא כמה מאות אלפי דולרים על שעון משובץ אבנים טובות או כזה מבית אופנה נחשק. אם אתם לא שייכים לקבוצה הזו, הרי שבהחלט אפשר למצוא שעונים מצויינים, הנראים נפלא, גם במחירים שווים לכל כיס. משום שמדובר על פריט אופנתי, תמיד אפשר לבחור להגדיל את התקציב ולבחור כמה שעונים, כך תוכלו להתאים את הפריט, לבגדים אותם אתם לובשים היום.

לבחור קלאסיקה לצד מראה חדשני ומרענן

יש כמה פריטים שהיו קלאסיים והם גם יישארו כאלו. למשל, שעון מחוגים עם רצועת עור, הוא משהו שלעולם ישאר פריט קלאסי המתאים לכל לבוש כמעט. כמובן, תמיד טוב לבחור בפריט נוסף, שעון בצבע בולט או כזה שהעיצוב שלו מזכיר את העידן המודרני במידה. כך תוכלו לבחור להחליף בין השניים, בהתאם לבחירה האופנתית שלכם בכל יום. כמובן, עבור אלו שאופנה היא נשמת אפם, אנחנו תמיד נמליץ להוסיף לקולקציה איזה שעון קצת יותר 'משוגע'. כזה שנראה כמו תכשיט גדול על היד. אין כמו לבוש אלגנטי ושעון בצבע עז, כדי ליצור מראה מעניין ומיוחד. אגב, מי שעובדים בחברות גדולות וממלאים תפקידיים רישמיים, משום שקוד הלבוש נחשב למוקפד בדרך כלל, יש לכם את ההזדמנות 'לצאת מהקופסא', באמצעות שעון ידני, בעיצוב מיוחד.

אל תוותרו על איכות

אם אתם לא משוגעים לדבר, הרי שלא צריך יותר משניים, שלושה, אולי ארבעה שעונים לכל היותר. בדיוק בגלל זה, אנחנו ממליצים לכם בחום, לא לוותר על האיכות. בחרו נכון, בשעון כזה שיחזיק לאורך זמן. הרי עם הזמן, אתם וודאי תתרגלו להביט בשעה לעיתים תכופות וכמובן, אין יותר מתסכל מאשר לענוד שעון בעוד הרצועה שלו, נקרעת כל הזמן. מה גם, שרצועה באיכות נמוכה, עלולה ליצור ממש אלרגיות בעור, עבור מי שיש להם רגישות לחומרים מסוימים. במילים אחרות, משום שאיכות היא משהו שנשאר לאורך זמן, אין סיבה שלא להשקיע עוד כמה שקלים ולבחור שעונים מבית אופנה נחשב, המקפיד על איכות המוצרים בהם הוא משתמש ליצירה של פרטי אופנה נפלאים.

לא תמיד צריך תירוץ כדי ליהנות מפריט אופנתי חדש

בעידן השפע בו אנחנו חיים היום, להרגיש טוב ולהיראות טוב, זה לא משהו שצריך להרתיע אף אחד. להיראות טוב זה לשדר אנרגיה חיובית לכל העולם. האמינו לנו, כל תירוץ להרגיש טוב, הוא תירוץ טוב מספיק. שעון חדש, הוא כמו תכשיט נפלא ומקסים, משובץ על היד.

קרדיט: pixabay