כותרת
> C;
1/1
אופנה, סטיילינג ואיפור

6 שיטות לענידת שרשראות לאירועים בסטייל אופנתי

כרמיאלי אופנה, סטיילינג ואיפורפורסם: 28.01.21 , 18:01ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

שיטה מעולה לחולל מהפכה בסגנון הלבוש שלכן בקיץ הקרוב, היא באמצעות ענידת ערמות של שרשראות לאירועים. הנה הדגמים הטובים ביותר שכדאי להשקיע בהם עכשיו.

כשזה מגיע לתכשיטים, קל לנוח על זרי הדפנה, כלומר, לענוד כל בוקר תכשיטים באותו אופן בו אנשים לובשים מדים: טבעות בירושה שעוברות במשפחה, ערימה של צמידי תכשיטים שאספתן במהלך השנים, שעון שלא תוכלו לתפקד בלעדיו, או השרשרת שקיבלתם ליום הולדת בגיל 18 ומאז לא הורדתן.

תכשיטים הם חלק משמעותי מהזהות האישית, אבל מה שהכי טוב בהם הוא שהם יכולים לשמש ככלים להמצאה מחדש של הסגנון האישי, עם כמה תוספות חדשות.

סגנון אחד שהפך להיות פופולרי יותר ויותר בשנים האחרונות הוא שכבות של שרשראות לאירועים מיוצרות מזהב, ומה שיותר טוב זה שאין סט חוקים שצריך להקפיד עליו, אלא רק טונות של השרשראות האהובות עליכן. אז הנה כמה שיטות מיוחדות לענידת שרשראות לאירועים בסטייל מנצח.

יש לכן חולצת טריקו לבנה שאתן לובשות עם ג'ינס אבל רוצות להפוך אותה למיוחדת?

שכבות של כמה שרשראות מזהב משובח לוקחות את החולצה הזאת לרמות חדשות. אותו דבר עובד כשאתן רוצות לייפות שמלת קיץ פשוטה, חולצה מכופתרת ומכנסיים מחויטות, והלבוש שלכן יכול להיות משודרג אפילו יותר עם התוספות הפשוטות של שרשראות לאירועים.

שרשראות בסגנון מטבעות זהב זכו לקאמבק עצום, עם שילוב ההיצע של חפצי אמנות רומאיים להשגת מראה ייחדי עם תליוני אותיות ועיטורים עדינים של שרשראות פשוטות שהופכות כל מחשוף פשוט למראה קיצי אופנתי.

יש שרשראות שמיועדות לענידה רק באירועים מיוחדים

כשאתן בוחרות תכשיטים לענידה באירועים מיוחדים, מומלץ לבחור פריטים שאינם רעשניים מדי. אתן עדיין יכולות להראות את האינדיבידואליות שלכן, אבל הימנעו מענידת תכשיטים המוניים. הנה כמה המלצות לענידת שרשראות לאירועים:

  • באירועים שמרניים, מומלץ להקפיד על שרשראות משלימות או תואמות את הלבוש.
  • באירועים פחות שמרניים, ניתן לענוד שרשראות צמודות לצוואר, או שרשראות חישוקים, כל עוד הן אינן מיוצרות מזהב צהוב נוצץ מדי או בעיצוב מוגזם.
  • באירועים מיוחדים, שרשראות גדולות מקובלות, אבל עדיין מומלץ לבחור כאלו שאינן מעוצבות בסגנון המוני, אחרת תיצרו השפעה הפוכה מההשפעה שברצונכן לשדר.
  • אל תעוורו את המשתתפים באירועים עם שרשראות משובצות באבני חן גדולות במיוחד. שמרו על ייחוד באמצעות שיבוצי אבנים יקרות על שרשראות לאירועים בסגנונות עדינים.
  • אל תענדו באירועים שרשראות שאתן עונדות ליום העבודה במשרד. ערמת שרשראות זהב דקות או שרשרת צמודה לצוואר משדרת אלגנטיות.
  • כשאינכן בטוחות אם אתן עונדות יותר מדי תכשיטים לאירוע, התמקדו בשרשראות. אפשר לענוד שעון או צמיד, טבעת, זוג עגילים ושרשרת, אבל יותר תכשיטים יהיו פשוט יותר מדי.
  • לא משנה איזה סגנון אהוב עליכן, הקפידו לא להגיע לאירועים עם שרשראות שיש עליהן תליוני גולגלות ושלדים.