כותרת
> C;
1/1
טוען ומכווץ תמונה...
שמור תמונה ביטול
מוצר נוסף לעגלה
0
עגלה ריקה
0
עגלה ריקה

אודות כרמיאל שופס

סקירה כללית

כרמיאלי שופ הינו מתחם קניות אינטרנטי המיועד לכל תחום ולכל עסק הרוצה למכור את מרכולתיו באנטרנט. זהו שוק המחבר בין קונים המחפשים מוצרים שווים לבין בעלי עסקים ויזמים עצמאיים המעוניינים למכור את תוצרתם. בכרמיאלי שופ יעמדו לתצוגה ולמכירה פריטים איכותיים ובמחירים מפתיעים, ביניהם כאלה שנבדקו והומלצו ע"י כרמיאלי-שופ, כל זאת באמצעות ממשק ידידותי ונוח למשתמש.

הצורך הגובר ברכישות באנטרנט

כרמיאלי-שופ עונה על הצורך הגובר בחנויות אינטרנטיות בעלות ממשק ידידותי ונח. יותר ויותר עסקים עוברים למכירה מוצריהם בצורה מקוונת ומספר הצורכים באינטרנט ממשיך לטפוח בקצב מתמיד. העולם העסקי עבר שינוי טכנולוגי בשנה האחרונה והוא נמצא כל הזמן במגמת עליה. ונוצר צורך להנגיש את העסקים ומוצריהם בצורה ידידותית, כך שהן המשתמש והן הרוכש יוכלו להנות מרכישה ומכירה נוחה. העולם שלנו משתנה מיום ליום, טכנולוגיה משנה תפיסות עולם במהירות שיא, ואסכולות ישנות מתאימות את עצמן או נכחדות. ענפים שלמים עוברים מן העולם האמיתי אל המקוון ומשפרים את חיי המשתמשים. כרמיאלי-שופ שמה לעצמה מטרה ללוות את עולם העסקים במעבר לצד הטכנולוגי ולהציע לעסקים אפשרויות מכירה שונות ממה שהיו רגילים אליה עד כה, זאת תוך שיפור הקיים ומבלי לפגוע בעסק עצמו, אלא רק למנף אותו.

הפתרון הטוב ביותר גם לקונה וגם לבעל החנות

כרמיאלי -שופ עתידה לנצל את הפער שנוצר בין העסק לבין הרגלי הצריכה החדשים של הקונה ולהציע מערכת חנויות וקניון וירטואלי קל ונוח עבור הורכשים והמוכרים, ולעטוף אותם בכל הצרכים של עסק בעולם המודרני.

החזון

כרמיאלי -שופ תהיה קניון המוצרים הגדול בישראל. רוכשים מכל ישראל יוכלו לרכוש מוצרים ללא הגבלה של מיקום, איזורי, בכל תחום. מאגר מוצרים עצום בגודלו יהיה פרוס לפני הרוכש מכל קצוות הארץ ולפי השוואת מחיר, כך שהוא יוכל לקבל החלטה מיידית. כל גולש יוכל להסתובב בקניון כרמיאלי שופ ולקבל את מלוא החוויה של קניון המוצרים הגדול בישראל.

למה כרמיאלי-שופס?

95% מהקונים יקבלו החלטה היכן לקנות את המוצר שהם זקוקים לו - באינטרנט, כלומר דרך החנות הוירטואליות שיפגשו. למרות זאת, אנו חשים כי עדיין רבים מבעלי החנויות בארץ לא לגמרי הפנימו את גודל ההשפעה שיש לחנות באינטרנט על הצלחת העסק שלהם.

אנו בכרמיאלי-שופ באים לקראת בעל העסק

המודל העסקי של כרמיאלי -שופ – כרמיאלי שופ תתחיל להשתמש בטראפיק שלה ובמסד הנתונים שלה למטרות הכנסה. כל עסק רשום ישלם 200 ₪ לחודש עבור מנוי לאתר, ואנו הציע בתמורת זה לבעל העסק מגוון שירותים הכוללים: קידום המוצרים בקניון, תמיכה 24/7, ושייוק החנות שלו. בנוסף כרמיאלי -שופ תציע שירותים היקפיים, כגון: קידום אתרים, קידום רשתות חברתיות, מערכות סלקיה ייחודיות, עיצובים ייחודיים ועוד.

הצוות שמרכיב את כרמיאלי-שופ

אייל בן סימון - בעלים של yaloo studio - הסטודיו לעיצוב ובניית אתרים בעל 14 שנות ניסיון בבבניית אתרים ומערכות אינטרנט מורכבות, מיתוג, עיצוב ובניית אתרים. בעל ניסיון בהקמת מיזמים ואקזיטים, בעל ניסיון בעבודה מול גופים גדולים ומוסדות ציבוריים.

גיא בר יוסף - שותף ובעלים של חברת tomagi בבלגיה - מיזם משאבי אנוש של חברות תקשורת בבלגיה, הקים חברה העוסקת בחיבור בין עובדים למעסקיקים על גבי מערכות סלולר. כיהן כמנהל ושותף בחברת טלג'וב, מיזם בשיתוף עם חברת סלקום העוסק בהשמת עובדים ומעסיקים על גבי הסלולר

כרמיאלי שופ - הקניון הגדול בישראל

קניות אונליין הם הדרך הטובה ביותר לקבל את המחיר המוזל ביותר

כרמיאלי שופ - הקניון הגדול בישראל

כרמיאלי שופ הוא המקום הכי חם לקניות באנטרנט

עוצב ונבנה ע"י יאלו עיצוב ובניית אתרים