כותרת
> C;
1/1
כרמיאל

אורט "כרמים" מובילים בעשייה בקהילה- "יום המילה הטובה"

כרמיאלי כרמיאלפורסם: 07.02.20 , 08:35ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

בית-הספר אורט "כרמים" מוביל כבר שנה שנייה את יום המילה הטובה, הן בתוך כותלי ביה"ס והן בקהילה. במהלך השבוע עמלו תלמידי וצוות ביה"ס במספר מוקדים על-מנת להזכיר לכולנו כמה חשוב לעתים לעצור לרגע ולהודות על מה שעושים עבורנו.

כבר בתחילת השבוע טרחו וחשבו אנשי צוות בביה"ס כיצד יראה יום המילה הטובה, הוכן שלט גדול ויפה עם מילים צבעוניות בכניסה לחט"ב שמטרתו להעביר מסרים למילה טובה.

בערב יום שני, יצא אוטובוס לומר תודה לעובדי הלילה, האוטובוס כלל את צוות כרמים, תלמידי "מועצת תלמידים" ותלמידי פרוייקט "שומרי מסך". המשתתפים חילקו משהו מתוק וכרטיסיית מילה טובה, לעובדים ולמתנדבים שפועלים למעננו עד השעות הקטנות של הלילה. התלמידים סיירו במד"א, תחנת משטרת כרמיאל, תחנת כיבוי אש, עיריית כרמיאל , בטרם ושיטור קהילתי.

השכם בבוקר למחרת, התלמידים פגשו את מנקי הרחובות, אמרו להם תודה והזמינו אותם לארוחת בוקר קלה בבית-הספר. בכניסה לביה"ס עמדו נציגי הפרוייקט שקיבלו את פני באי ביה"ס, חילקו סוכריות וביקשו בקשה קטנה מתלמידים ומורים כאחד- שיפרגנו במילה טובה. כל בית-הספר קושט לקראת האירוע. בהפסקה קיימנו הפסקה פעילה, התלמידים ריססו מילים טובות על שביל, הצטלמו עם חייכנים. הענקנו תעודות לתלמידים שנבחרו על-ידי צוות המורים. בחצר ביה"ס הועמדו דוכנים שונים: "פיס מחמאות"- כרטיסי גירוד בהן מסתתרת ברכה, עמדת צילום וכן הלאה. את חדר המורים פינק אילן פרסטר, מנהל ביה"ס, בעוגות מיוחדות כהוקרת תודה על פועלם במהלך השנה, המורים פרגנו אחד לשני בברכות בחדר המורים.

בית-הספר "כרמים" זכה בתחרות ארצית של רשת "אורט", בסטיקר המנצח של המילה הטובה. מורן פסטינגר בן ה-15 הלומד בכיתה ט' בבית-הספר, שוחח עם אילה חסון בתכנית הרדיו בתחנת 103fm וסיפר על המיזם הנפלא ועל פועלם בנושאים חשובים אלה במהלך כל השנה.

היוזמה חדשה ומבורכת בקרב תלמידי רשת בתי הספר "אורט" פועלת, זאת השנה השנייה, על מנת למגר את השיח האלים ברשתות החברתיות. בשבועיים האחרונים, הוקמו חמ"לים בני עשרות תלמידים עבור המלחמה בטוקבקים הנבזיים, ואלו הצליחו לסכל כ-4000 תגובות משמיצות. יישר כוח לכל העוסקים במלאכה, שנמשיך לשמח אחרים ולומר מילים טובות.

צילום: אורטל אלקיים

צילום: אורטל אלקיים

צילום: אורטל אלקיים