כותרת
> C;
1/1
סטיילינג ועיצוב הבית

איך לבחור כיור? אלה ארבעה סוגי כיורים מומלצים לבית ולאמבטיה

כרמיאלי סטיילינג ועיצוב הביתפורסם: 08.02.23 , 08:17ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

איך לבחור כיור בצורה נכונה?

אחת השאלות ששואלים את עצמם אלה שעומדים רגע לפני ביצוע שיפוץ או לפני כניסה לבית חדש נוגעת לאחד הכלים הסניטריים החשובים ביותר בבית. מהם הכיורים המומלצים שיספקו מענה הן מבחינה פונקציונאלית והן מבחינה עיצובית, שכן מהפיכת העיצוב שסוחפת את ישראל שמה דגש בשנים האחרונות על אביזרים שפעם ייחסנו להם פחות חשיבות וכיום הפכו להיות מוקד עיצובי של כל חדר אמבטיה, שירותים או מטבח.

אלה ארבעת הכיורים המומלצים

אחת מהדרכים המרכזיות לבחירת כיור אמבטיה או כיור למטבח הינה תוך התייחסות לחומר הגלם ממנו עשוי הכיור, כאשר לכל סוג יש את היתרונות שלו:

כיור נירוסטה – כיור זה מתאים כמובן יותר למטבחים ולא לחדרי אמבטיה, בבתים אשר מעוניינים לייצר מראה מעולם ההיטק, הם מאוד קלים לתחזוקה.

כיור חרס – אולי הנפוץ ביותר בקרב הבתים בישראל, הן לחדרי אמבטיה והן למטבח, כאשר היתרונות העיקריים שלו הם עמידות ממושכת ופשטות מבחינת תחזוקה וניקיון.

כיור סיליגרניט – נפוץ בעיקר במטבחים ועשוי משילוב בין גרגירים של סלע הגרניט בתוספת חומרים אקרילים כך שהתוצאה היא כיור עמיד אך מעוצב.

כיור בלנקו מקורי – אלה כיורים המיוצרים בגרמניה ובקנדה על ידי חברת בלנקו, נחשבים לאיכותיים במיוחד עם רמת איכות גבוהה ביותר לכיורי מטבח.

מה עוד חשוב לדעת על כיורים מומלצים?

כאשר אנחנו בוחרים כיור חשוב מאוד להבין כי ישנם מספר סגנונות התקנה אפשריים, ויש להתאים את הכיור להתקנה המתאימה בין אם מדובר על כיור אמבטיה או כיור מעוצב. כאשר מדובר על כיורי מטבח ניתן לדבר על שלוש סוגי התקנות: התקנה בה הכיור מונח על המשטח והשוליים שלו בולטים אשר מכונה גם התקנה עליונה, התקנה בה הכיור נמצא באותו הגובה של השיש או המשטח ומכונה התקנה שטוחה וההתקנה האחרונה היא השקועה בה למעשה הכיור מותקן מתחת לגובה השיש. כאשר אנו מדברים על כיור אמבטיה גם כאן יש מספר אפשרויות ובהן התקנה של הכיור באמצעות הנחה על המשטח, כיור יצוק אשר הינו חלק ממשטח שמונח בחדר האמבטיה במרבית המקרים מעל ארון או כיור שנתלה על גבי הקיר.

כיורים מומלצים כמה טיפים אחרונים

בחירת הכיור צריכה להיעשות תוך התאמה לגודל השיש במטבח או לגודל של המקלחת או השירותים, אך מעבר לזה גם תוך התייחסות להום סטיילינג שכן בחירה בכיור יכולה לשוות לבית מראה אלגנטי, מראה אסתטי או מראה מודרני, כמובן שיש התייחסות גם לתקציב. קיימים כיום בשוק מגוון רחב של כיורים שיוכלו להתאים לבית שלכם ואנו ממליצים להיוועץ עם אנשי מקצוע שיוכלו לסייע לכם בבחירה הנכונה. בצ'יוטלי תוכלו למצוא מגוון רחב של כיורים מומלצים ואיכותיים שמתאימים לכל תקציב ולכל צורך עיצובי.

קרדיט לתמונות PIXABAY