כותרת
> C;
1/1
אירועים

אמן חושים בבני ברק – אסף סלומון

כרמיאלי אירועיםפורסם: 19.06.22 , 11:29ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

אמן חושים בבני ברק – אסף סלומון

מחפשים אמן חושים בבני ברק? בוודאי שמעתם על אסף סלומון, אמן חושים בבני ברק המגיע בעצמו מהמגזר הדתי ובעל ניסיון רב בהופעות למגזר החרדי והדתי במתנסים, אולפנות, בתי ספר, אולמות אירועים וכדומה. אסף סלומון הוא אמן חושים בבני ברק המוכר הייטב לציבור הדתי והחרדי בעיר ואחד מאומני החושים המוכרים והטובים ביותר בעדה החרדית אם לא האיכותי שבהם. בתור אמן חושים בבני ברק אסף סלומון בנה מופע המתאים לציבור החרדי והדתי ואין טוב ממנו להנחות אירועים ולהופיע מול הקהילה בהכירו את השפה, המנהגים והז'רגון המקובל והמכבד בו הוא יכול להציג את המופע ללא פגיעה ברגשותיהם ובכבודם של האורחים.

איפה מוצאים אמן חושים בבני ברק?

תפקידו של אמן חושים להדהים, לחדש ולרגש וזה בדיוק מה שאסף סלומון, אמן חושים ברמת גן, בני ברק והסביבה עושה כל ערב בכל אירוע! אולי אתם מכירים את אסף מאירוע בו הייתם והיום אתם הם אלה שצריכים למצוא אמן חושים בבני ברק והנה הגעתם אל האתר של אסף סלומון, אמן חושים בבני ברק אשר הופיע רבות בעיר ומכיר את כל רחובותיה ומוסדותיה הייטב, יכול להגיע לכל מקום ומכיר מצוין את המקומות בהם מופיעים בתור אמן חושים בבני ברק, אומן חושים וקוסם לילדים ומבוגרים בעל וותק בעיר וניסיון הופעה רב בעשרות הופעות בעיר כל שנה במשך 15 שנות קריירה ענפה ומכובדת במהלכה יצר מופע ייחודי המתאים לקהל מכל המגזרים ובכל הגילאים!

אסף סלומון - אמן חושים בבני ברק להופעות במגזר הדתי והחרדי

רבים מתפלאים איך זה יכול להיות שיש אמן חושים בבני ברק בכלל... הרי רוב אוכלוסיית העיר מורכבת מחרדים ודתיים אז כיצד זה ייתכן שהם מסכימים לקבל הופעה של אומן חושים? האם זה לא נגד האמונה? האמת היא שזו שאלה לגיטימית לגמרי והתשובה עליה יכולה להפתיע רבים. כן, אמן חושים בבני ברק יכול לעבוד ולהתפרנס בכבוד מהופעות בעיר עבור קהל חרדי ודתי והציבור החילוני שאולי חושב שאין שמחות והופעות תרבות בקרב הציבור החרדי והדתי, פשוט אינו מכיר את העדה החרדית ומנהגיה. כמובן שיש שמחות בעדה החרדית והמגזר הדתי ואולי אפילו יותר שמחות מזה החילוני... הריי אין כמו חגיגית בר מצווה במגזר הדתי והילולת חתן בהר המצווה והשירה הרמה הנעשית באמצע הדרשה על מנת לא לבייש את חתן בר המצווה באי יכולתו לסיים את הדרשה... זו שירת מוכרת ומבדחת שאף בר מצווה לא תהייה מושלמת בלעדיה : )

אמן חושים בבני ברק, תל אביב, רמת גן וכל הארץ – אסף סלומון

אז במידה ואתם גרים בבני ברק וצריכים אמן חושים לבר מצווה בעיר או מחפשים אמן חושים ברמת גן והסביבה, הגעתם למקום הנכון כי 'נפלתם' על אומן החושים הכי מתאים לביצוע הופעה בעיר! אסף סלומון הוא בכיר אומני החושים הדתיים והופעותיו קנו לעצמן שם בקנה מידה ארצי ושמו הולך לפניו דרך הופעות בטלוויזיה בפינה אישית בהם אירח מפורסמים רבים ועד ניבוי תוצאות הבחירות בשתי מערכות בחירות שאסף חזה!

" חוגגים בר מצווה עם מופע אומן חושים מדהים לכל המשפחה"

אז מה אתם אומרים? מחפשים אומן חושים עם אוריינטציה מושלמת לקהל חרדי או דתי? אסף סלומון הוא אומן החושים המתאים ביותר לכל אירוע המתקיים במגזר ולא צריך לחשוב פעמיים! חייגו עכשיו או השאירו הודעה לחזור אליכן עם פרטים מלאים על ההופעה, למי היא מתאימה, איך אפשר לשריין תאריך קרוב ומה עלות המופע. אסף סלומון מופיע בצורה קבועה בעיקר מול קהל מהמגזר החרדי והדתי ולכן אין לכם כל סיבה לחשוש מהאופי של ההופעה וההתאמה של המופע לקהל באירוע במידה וכולו מורכב מקהל חרדי או דתי. אסף סלומון חובש כיפה ובעל אמונה אישית ואף חקר ולמד את הקשר בין טלפתיה וקריאת מחשבות ליהדות ולקבלה. מין הסתם יש קשר חזק בין אמונה, מיסטיקה, אנרגיה והכוח העליון, בורא עולם אשר מפעיל את כולם. במופע אומנות החושים שלו אסף קורא תיגר על ההיגיון ומעמיד במבחן את הקהל, גורם לו לחשוב ומצליח לגרום לו לחשוב ולפעול בדיוק כפי שהוא רוצה באמצעות שיטות עבודה המגיעות ממדע המנטליזם ויכולת המוח האנושי לגרום לסוגסטיות על מוחו של אדם אחר. אסף מיומן בעבודתו ועושה אותה בצורה בטוחה ושקולה, מצליח להצחיק ולהדהים באותו מופע ובעל כישרון אמיתי להתחבר לקהל בכל גיל ומכל סקטור חברתי, לדבר עם כולם בגובה העיניים ולתת הכל במופע מתחילתו ועד סופו.

רוצים לחוות מופע אומן חושים ייחודי ויוצא דופן המתאים לילדים ולמבוגרים? פנו עכשיו לאסף סלומון, חייגו או השאירו הודעה וקבעו תאריך קרוב לאירוע שלכם. ההופעות נמשכות כסדרן בכל מקום מאושר הפועל לפי כל תקנות משרד הבריאות והתו הסגול ללא בעיה!

מופע הקוסמות ואומן החושים של אסף סלומון נוגע בכל טכניקות אומנות החושים הקיימות: קריאה קרה, ריחוף, אחיזת עיניים, זריזות ידיים, שימוש באביזרי קוסמות ועוד.

קוסם לאירועים מיוחדים במגזר הדתי, החרדי והחילוני – אסף סלומון

קדימה, למה אתם מחכים! עוד מעט שנת הלימודים מתחילה וכל התאריכים נתפסים! החגים באים עלינו לטובה והשנה בעזרת השם לא נהיה בסגר נוסף ועולם התרבות והאומנות כמו גם עולם האירועים המשפחתיים והשמחות יוכל לחזור לפעילות מלאה ואתם רוצים להיות בין הראשונים שתופסים תאריכים משמעותיים המתאימים לכם!

מחפשים אומן חושים בבני ברק, רמת גן והסביבה? הגעתם אל אומן החושים הכי מתאים! אין ספק שאסף סלומון הוא אומן החושים המתאים ביותר! מוזמנים לחפש עוד אומני חושים אך לא תמצאו אומן חושים מתאים יותר להופעות במגזר הדתי, חרדי ואם תוסיפו את הניסיון הרב בהופעות בבני ברק תגיעו למסקנה שזה אומן החושים שחיפשתם, אומן חושים וקוסם מיוחד במינו שמכיר את הקהל ומופיע בהתאם.

אירוע מופע החושים של אסף סלומון ישאיר אתכם פעורי פה ויכניס לאירוע שלכם ממד מיוחד, ישתף את הקהל על הבמה או יעבור בין השולחנות באירוע כדי לבצע קטעים מטורפים על כל אורח שתבחרו, ישתף את חתן השמחה בביצוע קסם משותף ויכניס את כל האורחים לאווירה מיוחדת במינה המתאימה לאירוע.

לפעמים קשה לנו להאמין למה שאנחנו רואים ולמה שאנחנו מרגישים. קל לתעתע במוח מסתבר, ואומן חושים מקצועי כמו אסף סלומון מוכיח את זה יום אחר אחרי יום על הבמה ובכל אירוע בו הוא לוקח בו חלק. בואו להיות גם אתם בין אלה שזכו להיות נוכחים במופע ואולי תגלו משהו חדש על עצמכם או על אומנות החושים באופן כללי דרך העיניים של אסף או דרך השתתפות באחד הקטעים. מאחלים לכולם רק בריאות ואושר ומזומנים ליצור קשר ולהזמין את מופע אומן החושים המוצלח ביותר בישראל בעיר מגורים, בני ברק, רמת גן והסביבה.

חייגו עכשיו או השאירו שם וטלפן בטופס צור הקשר לחזרה מוקדמת אליכם עם עוד פרטים, להתראות בשמחות!

תמונה: FREEPIK